FB pixel TP pixel
The Collini Case
The Collini Case

Případ Collini

The Collini Case
Německo | 2019 | Drama | Právníci | 118 minut

Advokát Caspar Leinen se zdánlivě ocitá v bezvýchodné situaci, když je pověřen obhajobou podezřelého v případě brutální vraždy. Brzy však začne odhalovat jeden z největších právních skandálů všech dob, sahající až do 2. světové války... Fabrizio Collini (legendární italský herec Franco Nero) nedávno...

Advokát Caspar Leinen se zdánlivě ocitá v bezvýchodné situaci, když je pověřen obhajobou podezřelého v případě brutální vraždy. Brzy však začne odhalovat jeden z největších právních skandálů všech dob, sahající až do 2. světové války... Fabrizio Collini (legendární italský herec Franco Nero) nedávno odešel do důchodu. Je to tichý, nenápadný muž a nic nenasvědčuje tomu, že by dokázal komukoli ublížit. A přesto v jednom z nejluxusnějších berlínských hotelů brutálním způsobem zavraždí významného průmyslníka. Colliniho případ dostane na starost Caspar Leinen (Elyas M'Barek), mladý obhájce, který touží zahájit kariéru verdiktem „nevinen“. Brzy se ale objeví komplikace. Collini se k vraždě sice přizná, zároveň však odmítá prozradit svůj motiv a s kýmkoli mluvit. Leinen při pátrání po důvodech vraždy zjistí, že on sám má s obětí osobní pouto, a současně odhalí strašlivou pravdu o německém právním systému. Ale kolik je toho ochoten obětovat, aby tuto pravdu vynesl na světlo?

CSFD  75 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Případ Collini online

Případ Collini online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Případ Collini obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Případ Collini, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Případ Collini postavy.

Elyas M'Barek
Elyas M'Barek
Caspar Leinen
Heiner Lauterbach
Heiner Lauterbach
Richard Mattinger
Franco Nero
Franco Nero
Fabrizio Collini
Sandro Di Stefano
Sandro Di Stefano
Claudio Lucchesi
Peter Prager
Peter Prager
Bernhard Leinen
Axel Moustache
Axel Moustache
Alberto Lucchesi

Případ Collini recenze a hodnocení