FB pixel TP pixel
Případy mimořádné Marty
Případy mimořádné Marty

Případy mimořádné Marty

Případy mimořádné Marty
Česko | 2022 | Komediální seriály | Krimi komedie

Marta (Tatiana Dyková) je neskutečně inteligentní a velmi osobitá žena postrádající respekt k jakýmkoliv autoritám. S policií nechce mít za žádnou cenu nic společného. Když jí však, díky její neovladatelné touze zasahovat do věcí a posouvat je geniálním a neotřelým způsobem kupředu, policejní náčeln...

Marta (Tatiana Dyková) je neskutečně inteligentní a velmi osobitá žena postrádající respekt k jakýmkoliv autoritám. S policií nechce mít za žádnou cenu nic společného. Když jí však, díky její neovladatelné touze zasahovat do věcí a posouvat je geniálním a neotřelým způsobem kupředu, policejní náčelnice nabídne pozici konzultantky na oddělení vražd, nakonec po krátkém váhání přijme. Spolu s kapitánem Kreinerem (Roman Zach) a jeho týmem začíná s osobitostí sobě vlastní rozplétat komplikované případy vražd.

Hrají: Tatiana Dyková, Roman Zach, Anita Krausová

Případy mimořádné Marty online

Sledovat Případy mimořádné Marty online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Případy mimořádné Marty online, zda je ke stažení a zda má Případy mimořádné Marty dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 24. 10. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Případy mimořádné Marty novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Případy mimořádné Marty, které najdeš na našem webu.

Povedený začátek roku na Voyo. Nová krimi z Jadranu, sériový vrah i nálož sportu
Povedený začátek roku na Voyo. Nová krimi z Jadranu, sériový vrah i nálož sportu
31.01.2024 15:30:00 | Filmové novinky

Největší tuzemská streamovací služba Voyo nehodlá ve své snaze o útok na Netflix slevit ani v novém roce. A zatím se zdá, že vše šlape skutečně na plné obrátky. Nabídka na konec zimy a začátek jara totiž vypadá hodně nabušeně. Nejenže se vrátí populární hity a do nabídky se zařadí i nové originály, řada dojde i na větší propagaci sportu.

Smysl pro tumor válcuje sledovanost. Prima dvakrát porazila Novu
Smysl pro tumor válcuje sledovanost. Prima dvakrát porazila Novu
29.01.2024 18:20:00 | Filmové novinky

Česká televize má na kontě další hit sledovanosti, která navíc příliš neklesá. Do nedělních čísel sledovanosti však razantně promluvila i Prima, které se dvakrát podařilo překonat komerční konkurenci.

10 nejlepších říjnových novinek na Voyo
10 nejlepších říjnových novinek na Voyo
16.10.2022 12:40:00 | Tipy na film

Tuzemská streamovací služba Voyo pokračuje každý den v přidávání nového obsahu. Během října pak uvádí nejen své nové originály, ale i celou řadu zajímavých zahraničních akvizic.

Dvě české komediální novinky se řítí online. Časově budou exkluzivní
Dvě české komediální novinky se řítí online. Časově budou exkluzivní
14.10.2022 16:00:00 | Filmové novinky

Streamovací služby začínají pořádně těžit své postavení a přetahují se o zákazníky svými exkluzivními nabídkami. Nejinak je na tom tuzemské Voyo, které odhalilo data uvedení svých dvou velkých říjnových premiér.

Případy mimořádné Marty recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
26.10.2022

Premiéru na Nově plánovanou na konec října odložila televize až na příští rok. Komediálně laděné Případy mimořádné Marty, které zatím vysílá jen Voyo, však nejsou původní českou novinkou....   Celá recenze

Tvůj názor na Případy mimořádné Marty?

V seriálu Případy mimořádné Marty hrají Tatiana Dyková, Roman Zach, Anita Krausová.

Seriál Případy mimořádné Marty můžete vidět na Voyo.

Seriál Případy mimořádné Marty je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.