FB pixel TP pixel
The Frighteners

Přízraky

The Frighteners
Nový Zéland | 1996 | Horory | Duchové | 110 minut

Ve městě Fairwater dochází k dalšímu podivnému úmrtí na srdeční selhání. Obětí je sedmatřicetiletý Chuck Hughes. Za čtyři roky již takhle zemřelo přes třicet lidí. Vše začalo po aféře s Johnym Bartlettem, který v záchvatu šílenství zastřelil dvanáct lidí. Byl popraven a odsouzena byla i Patricie Bra...

Ve městě Fairwater dochází k dalšímu podivnému úmrtí na srdeční selhání. Obětí je sedmatřicetiletý Chuck Hughes. Za čtyři roky již takhle zemřelo přes třicet lidí. Vše začalo po aféře s Johnym Bartlettem, který v záchvatu šílenství zastřelil dvanáct lidí. Byl popraven a odsouzena byla i Patricie Bradleyová, která ho oddaně milovala. Ta ale byla po pěti letech propuštěna a žije ve starém domě s matkou. Na pohřbu Chucka Hughese se objeví Frank Bannister, který se zabývá výzkumem psychoaktivit. Seznámí se s manželi Rayem a Lucy Lynskeyovými. Oba pozorují podivné přízraky a Frank jim nabídne svoji pomoc...

Hrají: Michael J. Fox, Jeffrey Combs, Jake Busey, Chi McBride, Peter Dobson, John Astin, Julianna McCarthy

Režie: Peter Jackson

IMDb  71 % Kinobox  68 %

Přízraky online

Sledovat Přízraky online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Přízraky online, zda je ke stažení a zda má Přízraky dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | české titulky | SD kvalita | od 2. 3. 2023
Půjčení za 71 Kč Nákup za 190 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 8. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Přízraky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Přízraky, které najdeš na našem webu.

22 filmů s češtinou, které zmizí co nevidět z Netflixu
22 filmů s češtinou, které zmizí co nevidět z Netflixu
09.02.2022 16:00:00 | Tipy na film

Netflix po několika týdnech relativního klidu opět čeká čistka katalogu, neboť mu končí licence na celou řadu snímků. Tentokrát je zářez patrný především u studia Universal, což znamená ztrátu minimálně filmů ze série Jurský park.

11 filmů, které jsou od 16. února nově dostupné na Netflixu s češtinou
11 filmů, které jsou od 16. února nově dostupné na Netflixu s češtinou
16.02.2021 | Tipy na film

Netflix v polovině měsíce opět přidává větší balíček licencovaných filmů napříč různými žánry. Těšit se můžete na sci-fi, fantasy, thrillery i totální kultovky, kterým nechybí ani česká podpora v podobě titulků.

Přízraky recenze a hodnocení

Tomáš Šťástka
Tomáš Šťástka iDnes
17.04.2019

Tradiční činohru postavenou na vycizelovaných výkonech i trochu nadsázky nabízí nejnovější premiéra Přízraky v Dejvickém divadle. V režii Jiřího Pokorného se v Ibsenově dramatu představí třeba Klára Melíšková či Martin Myšička....   Celá recenze

 75 %

Ve filmu Přízraky hrají Michael J. Fox, Jeffrey Combs, Jake Busey, Chi McBride, Peter Dobson, John Astin, Julianna McCarthy.

Film Přízraky režíruje Peter Jackson.

Film Přízraky má 110 minut.

Film Přízraky můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Přízraky je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.