FB pixel TP pixel
The Adventurer: The Curse of the Midas Box
The Adventurer: The Curse of the Midas Box

Prokletí Midasovy skříňky

The Adventurer: The Curse of the Midas Box
Velká Británie | 2013 | Dobrodružné filmy | Hledání pokladu | 99 minut

Film pouze v anglickém jazyce! Rodiče a bratr sedmnáctiletého Mariaha Mundiho (Aneurin Barnard) byli uneseni neznámým zlosynem a jemu nezbývá jiná možnost, než se spojit s tajemným Willem Charitem (Michael Sheen). Oba se spolu vydávají po stopách ztracené Mariahovy rodiny a ty je zavedou až do tajem...

Film pouze v anglickém jazyce! Rodiče a bratr sedmnáctiletého Mariaha Mundiho (Aneurin Barnard) byli uneseni neznámým zlosynem a jemu nezbývá jiná možnost, než se spojit s tajemným Willem Charitem (Michael Sheen). Oba se spolu vydávají po stopách ztracené Mariahovy rodiny a ty je zavedou až do tajemného honosného hotelu Princ Regent. Nejenže se tento hotel nachází na malém odlehlém ostrovu, je navíc velmi podivný a plný záhad. Mariah s Willovou pomocí musí rozluštit tajemství ostrova, nejen proto, aby zjistil pravdu o zmizení své rodiny, ale také musí zabránit tomu, aby zlověstná mystická Midasova skříňka nepadla do nesprávných rukou.

IMDb  54 %

Prokletí Midasovy skříňky online

Sledovat Prokletí Midasovy skříňky online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Prokletí Midasovy skříňky online, zda je ke stažení a zda má Prokletí Midasovy skříňky dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 3. 2021
Cena nezjištěna

Prokletí Midasovy skříňky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Prokletí Midasovy skříňky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Prokletí Midasovy skříňky postavy.

Prokletí Midasovy skříňky recenze a hodnocení

Tvůj názor na Prokletí Midasovy skříňky?