FB pixel TP pixel
Legacy
Legacy

Protivný svůdný holky

Legacy
USA | 2008 | 90 minut

Vysokoškolská komedie plná večírků, sexu a intrik. Lana Stevensová je svůdná vysokoškolačka. Na koleji bydlí s partou dívek a společně pořádají divoké večírky. Její největší starostí teď je, aby našla tu nejlepší spolubydlící. Vybere si Katie, ale ta záhy začne Lanu nutit k divným závazkům. Lana se ...

Vysokoškolská komedie plná večírků, sexu a intrik. Lana Stevensová je svůdná vysokoškolačka. Na koleji bydlí s partou dívek a společně pořádají divoké večírky. Její největší starostí teď je, aby našla tu nejlepší spolubydlící. Vybere si Katie, ale ta záhy začne Lanu nutit k divným závazkům. Lana se rozhodne, že společně s nejlepšími kamarádkami Mei a Zoey, připraví pro Katie noc hrůzy na večírku zvaném „Chlastej dokud nepadneš“. Ráno je však nalezena mrtvá dívka a tři nejlepší kamarádky se rázem stávají hlavními podezřelými. Bude jim stačit jejich a svůdnost k tomu, aby policii přesvědčily o své nevině?

IMDb  29 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Protivný svůdný holky online

Protivný svůdný holky online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Protivný svůdný holky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Protivný svůdný holky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Protivný svůdný holky postavy.

Protivný svůdný holky recenze a hodnocení

Ve filmu Protivný svůdný holky hrají Haylie Duff, Madeline Zima, Monica Lo, Brett Claywell, Kate Albrecht, Jane Sibbett, Donnell Rawlings.

Film Protivný svůdný holky režíruje Jason Dudek.

Film Protivný svůdný holky má 90 minut.

Film Protivný svůdný holky není zatím nikde online.

Film Protivný svůdný holky není zatím kde sledovat.