FB pixel TP pixel
Pure Art
Pure Art

Pure Art

Pure Art
Rusko | 2016 | Drama | Společnost | 93 minut

V nejrůznějších čtvrtích běloruského Minsku se objevuje záhadný umělec. Napíná plátno a začíná malovat. Vytváří znepokojující geometrické postavy, obdélníky a čtverce. Zvědaví kolemjdoucí se umělce ptají na jeho díla, ale on jim odpovídá otázkou, co na plátně vidí. Postupně umělce poznáváme lépe. Je...

V nejrůznějších čtvrtích běloruského Minsku se objevuje záhadný umělec. Napíná plátno a začíná malovat. Vytváří znepokojující geometrické postavy, obdélníky a čtverce. Zvědaví kolemjdoucí se umělce ptají na jeho díla, ale on jim odpovídá otázkou, co na plátně vidí. Postupně umělce poznáváme lépe. Je to Zahar Kudin, jeden z nejslibnějších běloruských malířů. Co maluje? Jaké tajemství se skrývá za obdélníky a čtverci? Odpověď je hodně překvapivá… Film ukazuje současné Bělorusko z nové perspektivy. Odhaluje tajemství „poslední evropské diktatury“.

Hrají: Anna Chipovskaya, Pyotr Fyodorov, Konstantin Yushkevich, Ilya Lyubimov, Anatoliy Belyy, Aleksandr Yatsenko, Lyudmila Chursina

Režie: Renat Davletyarov

IMDb  57 % Kinobox  56 %

Pure Art online

Sledovat Pure Art online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pure Art online, zda je ke stažení a zda má Pure Art dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 6. 8. 2021
Půjčení za 65 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pure Art recenze a hodnocení

Ve filmu Pure Art hrají Anna Chipovskaya, Pyotr Fyodorov, Konstantin Yushkevich, Ilya Lyubimov, Anatoliy Belyy, Aleksandr Yatsenko, Lyudmila Chursina.

Film Pure Art režíruje Renat Davletyarov.

Film Pure Art má 93 minut.

Film Pure Art můžete vidět na DaFilms.

Film Pure Art je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.