FB pixel TP pixel
Reginald the Vampire
Reginald the Vampire

Reginald the Vampire

Reginald the Vampire
USA | 2022 | Komedie | 60 minut | 1 řad(a) | 5 epizod

Představte si svět obývaný krásnými, zdatnými a marnivými upíry. Reginald Andres se do něj vrhá po hlavě jako nepravděpodobný hrdina, který bude muset překonat všechny možné překážky - dívku, kterou miluje, ale nemůže s ní být, tyranského vedoucího v práci i upířího vůdce, který ho chce zabít. Naště...

Představte si svět obývaný krásnými, zdatnými a marnivými upíry. Reginald Andres se do něj vrhá po hlavě jako nepravděpodobný hrdina, který bude muset překonat všechny možné překážky - dívku, kterou miluje, ale nemůže s ní být, tyranského vedoucího v práci i upířího vůdce, který ho chce zabít. Naštěstí Reginald zjistí, že má několik vlastních, dosud nepoznaných schopností. Upír Reginald dokazuje, že život nemrtvého je stejně komplikovaný jako život sám.

Reginald the Vampire obsazení

Herci: Jacob Batalon, Mandela Van Peebles, Emily Haine, Sean Yves Lessard, Aren Buchholz, Savannah Basley, Rachelle Goulding, Georgia Waters, Marguerite Hannah, Thailey Roberge, Christin Park

IMDb  56 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Reginald the Vampire online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Reginald the Vampire online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Reginald the Vampire dabing nebo titulky.

Reginald the Vampire celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Reginald the Vampire Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Reginald the Vampire recenze a hodnocení

V seriálu Reginald the Vampire hrají Jacob Batalon, Mandela Van Peebles, Emily Haine, Sean Yves Lessard, Aren Buchholz, Savannah Basley, Rachelle Goulding, Georgia Waters, Marguerite Hannah, Thailey Roberge, Christin Park.

Seriál Reginald the Vampire není zatím nikde online.

Seriál Reginald the Vampire není zatím kde sledovat.