FB pixel TP pixel
Report from Millbrook

Report from Millbrook

Report from Millbrook
USA | 1966 | Dokumenty | Zločin | 11 minut

Elegantní reportáž Jonase Mekase o policejní razii na operační základnu Timothyho Learyho názorně ukazuje politický potenciál jeho deníkových filmů. Filmový protest spočívá v rozporu mezi zv...

Elegantní reportáž Jonase Mekase o policejní razii na operační základnu Timothyho Learyho názorně ukazuje politický potenciál jeho deníkových filmů. Filmový protest spočívá v rozporu mezi zvukem a obrazem, kdy Mekasovy intimní idylické obrazy z Millbrooku podkreslují zvukový záznam šerifova strašení. Interview samotné bylo podvratnou akcí, kdy se publicista z undergroundového čtrnáctideníku East Village Other stylizoval do rezervovaného reportéra ze solidně mainstreamového magazínu Look, aby získal exkluzivní rozhovor. Zatímco Simmons dává šerifovi příležitost, aby se znemožnil, Mekasova montáž přenechává rozhořčení divákům.

IMDb  72 %

Report from Millbrook online

Sledovat Report from Millbrook online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Report from Millbrook online, zda je ke stažení a zda má Report from Millbrook dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 1. 10. 2020
Předplatné za 135 Kč

Report from Millbrook obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Report from Millbrook, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Report from Millbrook postavy.

Jonas Mekas
Jonas Mekas
Režie

Report from Millbrook recenze a hodnocení