FB pixel TP pixel
Rock'n Roll
Rock'n Roll

Rock'n Roll

Rock'n Roll
Francie | 2017 | Komedie | Hudba | 123 minut

Guillaume Canet a Marillon Cotillardová, dvě filmové hvězdy, tvoří v soukromí pár, a ve filmu Rock’n Roll hrají tak trochu sami sebe. Guillaume Canet se spolupodílel na scénáři a sám film režíroval. Ale co je na této komedii nejdůležitější, oba si svým způsobem dělají legraci sami ze sebe, ze světa ...

Guillaume Canet a Marillon Cotillardová, dvě filmové hvězdy, tvoří v soukromí pár, a ve filmu Rock’n Roll hrají tak trochu sami sebe. Guillaume Canet se spolupodílel na scénáři a sám film režíroval. Ale co je na této komedii nejdůležitější, oba si svým způsobem dělají legraci sami ze sebe, ze světa filmu a šoubyznysu a vůbec z věčné touhy člověka uniknout přirozenému řádu věcí. Guillaume jako zavedený herec najednou zjistí, že je obsazován do rolí otců a že pro mladé kolegyně přestává být sexy. Má sice svůj spokojený život s krásnou a slavnou Marillon, syna a dům, ale má také svou kariéru a ne každý herec dokáže důstojně unést stárnutí. Botox je snadné a lákavé, avšak o to rizikovější, řešení. Reakce okolí je jednoznačná, ale Guillaume je posedlý mládím a kariérou.

Hrají: Guillaume Canet, Marion Cotillard, Gilles Lellouche, Philippe Lefebvre, Camille Rowe, Kev Adams, Ben Foster

Režie: Guillaume Canet

IMDb  60 % Kinobox  60 %

Rock'n Roll online

Sledovat Rock'n Roll online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rock'n Roll online, zda je ke stažení a zda má Rock'n Roll dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rock'n Roll recenze a hodnocení

Ve filmu Rock'n Roll hrají Guillaume Canet, Marion Cotillard, Gilles Lellouche, Philippe Lefebvre, Camille Rowe, Kev Adams, Ben Foster.

Film Rock'n Roll režíruje Guillaume Canet.

Film Rock'n Roll má 123 minut.

Film Rock'n Roll můžete vidět na KVIFF TV.

Film Rock'n Roll je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.