FB pixel TP pixel
Splitting Heirs
Splitting Heirs

Rozhádaní dědicové

Splitting Heirs
Velká Británie | 1993 | Komedie | Situace | 87 minut

Na divokém londýnském večírku zapomněla jedna neuvěřitelně bohatá rodina svoje mimino. Tommy (Eric Idle) byl pak vychován v chudé asijské rodině, a teď ke své hrůze zjistí, že je skutečným patnáctým vévodou z Bournemouthu. Všechno obrovské bohatsví, které by mělo být jeho, ale zdědil jeho americký b...

Na divokém londýnském večírku zapomněla jedna neuvěřitelně bohatá rodina svoje mimino. Tommy (Eric Idle) byl pak vychován v chudé asijské rodině, a teď ke své hrůze zjistí, že je skutečným patnáctým vévodou z Bournemouthu. Všechno obrovské bohatsví, které by mělo být jeho, ale zdědil jeho americký bratranec Henry (Rick Moranis). K dovršení všeho se Tommyho pokouší svést jeho skutečná matka (Barbara Hersheyová), která nic netuší. Zatímco dívka jeho snů Kitty (Catherine Zeta Jonesová) se chce vdát jen za Henryho. Co má potom mladý člověk, chtivý po majetku, chudý - ale vlastně bohatý, v této zoufalé situaci dělat ?

Hrají: Eric Idle, Rick Moranis, Barbara Hershey, Catherine Zeta-Jones, John Cleese, Sadie Frost, Stratford Johns, Brenda Bruce, William Franklyn, Eric Sykes, Paul Brooke

Režie: Robert Young

Rozhádaní dědicové online

Sledovat Rozhádaní dědicové online můžeš na SkyShowtime. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rozhádaní dědicové online, zda je ke stažení a zda má Rozhádaní dědicové dabing nebo titulky.

SkyShowtime
SkyShowtime
původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 15. 12. 2023
Předplatné za 159 Kč nebo 219 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rozhádaní dědicové recenze a hodnocení

Ve filmu Rozhádaní dědicové hrají Eric Idle, Rick Moranis, Barbara Hershey, Catherine Zeta-Jones, John Cleese, Sadie Frost, Stratford Johns, Brenda Bruce, William Franklyn, Eric Sykes, Paul Brooke.

Film Rozhádaní dědicové režíruje Robert Young.

Film Rozhádaní dědicové má 87 minut.

Film Rozhádaní dědicové můžete vidět na SkyShowtime.

Film Rozhádaní dědicové je online na SkyShowtime, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.