FB pixel TP pixel
Riders of Justice
Riders of Justice

Rytíři spravedlnosti

Riders of Justice
Dánsko | 2020 | Komedie | Pomsta | 116 minut

Nasazený voják Markus se vrací domů ke své dospívající dceři poté, co jeho manželka zemřela při tragické nehodě vlaku. Zda se, že to byla pouze nešťastná shoda náhod, dokud se neobjeví matematický geek Otto se svými dvěma excentrickými kolegy Lennartem a Emmenthalerem. Otto také cestoval ve zničeném...

Nasazený voják Markus se vrací domů ke své dospívající dceři poté, co jeho manželka zemřela při tragické nehodě vlaku. Zda se, že to byla pouze nešťastná shoda náhod, dokud se neobjeví matematický geek Otto se svými dvěma excentrickými kolegy Lennartem a Emmenthalerem. Otto také cestoval ve zničeném vlaku. A je přesvědčený, že za tím někdo musel být. Jak se hromadí stopy, Markusovi je jasné, že mohlo jí o pečlivě naplánovaný atentát, jehož obětí se nakonec náhodou stala jeho manželka. Komedie Anderse Thomase Jensena je moderní bajkou o solidaritě, náhodnosti vesmíru… a, no, o smyslu života.

IMDb  77 % CSFD  84 %

Rytíři spravedlnosti online

Sledovat Rytíři spravedlnosti online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rytíři spravedlnosti online, zda je ke stažení a zda má Rytíři spravedlnosti dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 12. 2021
Předplatné za 155 Kč

Rytíři spravedlnosti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Rytíři spravedlnosti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Rytíři spravedlnosti postavy.

Rytíři spravedlnosti novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Rytíři spravedlnosti, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
03.12.2021 9:00:00 | Tipy na film

První prosincový víkend se nese ve znamení bohaté akce. Ať už jde o obří monstra, bojovníky z Outworldu nebo Johna Wicka. Podíváme se ale i do vesmíru a dorazí i vikingové a kovbojové.

13 filmů, na které musíte vyrazit do (znovu) otevřených kin
13 filmů, na které musíte vyrazit do (znovu) otevřených kin
24.05.2021 10:00:00 | Tipy na film

Téměř 250 dní jsme byli nuceni užívat si filmy pouze na malých obrazovkách v teple našich domovů a kinosály zely prázdnotou. Dnes kina po osmiměsíční pauze znovu otevírají své brány a my vám přinášíme výběr toho nejlepšího, na co se v nejbližších týdnech na stříbrném plátně můžete těšit.

Rytíři spravedlnosti zajímavosti

Tržby v českých kinech
268 707 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 797 diváků

Rytíři spravedlnosti recenze a hodnocení

Kristina Roháčková
Kristina Roháčková iRozhlas
25.03.2022 4:30:35

Jedna vyhozená svačina, jedno vlakové neštěstí a jeden muž posedlý čísly svedou dohromady partičku životem zkroušených lidí, jejichž šílený plán pomsty slouží jako nadmíru účinná skupinová terapie....   Celá recenze

 75 %