FB pixel TP pixel
L!fe Happens

S tím nic nenaděláš

L!fe Happens
USA | 2011 | Komedie | Rodinné | 100 minut

Krysten Ritter, Kate Bosworth a Rachel Bilson společně v hlavní roli zábavné komedie o přátelství, životě bez partnera a životní radosti navzdory překážkám. Když láska na jednu noc vyústí v nečekané těhotenství, věci neberou rychlé obrátky nejen pro Kim (Ritter) ale i její spolubydlící, Deenu (Boswo...

Krysten Ritter, Kate Bosworth a Rachel Bilson společně v hlavní roli zábavné komedie o přátelství, životě bez partnera a životní radosti navzdory překážkám. Když láska na jednu noc vyústí v nečekané těhotenství, věci neberou rychlé obrátky nejen pro Kim (Ritter) ale i její spolubydlící, Deenu (Bosworth) a Lauru (Bilson). Jako samoživitelka má Kim velké obavy že nyní už je s randěním konec.

Hrají: Krysten Ritter, Rachel Bilson, Justin Kirk, Andrea Savage, Rhys Coiro, Seymour Cassel, Kate Bosworth

Režie: Kat Coiro

IMDb  56 % Kinobox  53 %

S tím nic nenaděláš online

Sledovat S tím nic nenaděláš online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film S tím nic nenaděláš online, zda je ke stažení a zda má S tím nic nenaděláš dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

S tím nic nenaděláš recenze a hodnocení

Ve filmu S tím nic nenaděláš hrají Krysten Ritter, Rachel Bilson, Justin Kirk, Andrea Savage, Rhys Coiro, Seymour Cassel, Kate Bosworth.

Film S tím nic nenaděláš režíruje Kat Coiro.

Film S tím nic nenaděláš má 100 minut.

Film S tím nic nenaděláš můžete vidět na Voyo.

Film S tím nic nenaděláš je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.