FB pixel TP pixel

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed
USA | 2004 | Fantasy filmy | Rodinné | 93 minut

To je něco! Taková monstrózní parta příšer tady ještě nebyla! Dejte ty nechuťáky dohromady se Scooby-Dooem a ostatními ze společnosti Záhady s.r.o., a získáte dokonalý recept na rodinnou záb...

To je něco! Taková monstrózní parta příšer tady ještě nebyla! Dejte ty nechuťáky dohromady se Scooby-Dooem a ostatními ze společnosti Záhady s.r.o., a získáte dokonalý recept na rodinnou zábavu. Maskovaný mizera se rozhodne zničit městečko Coolsville strojem, který vytváří skutečné verze dřívějších nepřítel společnosti Záhady s.r.o. jako Megavoltič, Cukrový vatovec, Kostrouni a Pteroduchtyl. Fred (Freddie Prinze Jr.), Daphne (Sarah Michelle Gellar), Shaggy (Matthew Lillard), Velma (Linda Cardellini) a Scooby-Doo se pustí do vyšetřování, které zanechá v Shaggym a Scoobym pochybnosti o jejich roli v Záhadách s.r.o. Celí nedočkaví předvést své detektivní schopnosti, vymyslí svůj tajný plán, jak celou záhadu vyřešit. Dokážou všichni společně rozmotat jejich nejspletitější případ? K vytvoření tohoto zábavně ztřeštěného filmu přispěli svou účastí také Seth Green, Alicia Silverstone a Peter Boyle. To musíte vidět!

IMDb  49 %

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery recenze a hodnocení

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery
Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery
Filmové série

Titul Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery je součástí série Scooby-Doo

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery vidělo v českých kinech 32 596 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 2 562 438 Kč.

Tvůj názor na Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery?