FB pixel TP pixel
Šejdrem
Šejdrem

Šejdrem

Šejdrem
Česko | 2009 | Komedie | Psychologické

Je předvečer prvního máje. Na návsi malé vesničky leží veliký stožár ověnčený zeleným kruhem s barevnými pentlemi, který se jako každý rok slavnostně zvedá na počest příchodu jara. Chlapi tady na to už mají svůj systém - pár piv, bagr a traktor. Za chvíli máj stojí a jde se slavit. Jenže letos nenad...

Je předvečer prvního máje. Na návsi malé vesničky leží veliký stožár ověnčený zeleným kruhem s barevnými pentlemi, který se jako každý rok slavnostně zvedá na počest příchodu jara. Chlapi tady na to už mají svůj systém - pár piv, bagr a traktor. Za chvíli máj stojí a jde se slavit. Jenže letos nenadále přijel Týno, herec z Prahy. Místní rodák, ale dnes už spíš místní odrodilec. Už jako kluk trochu nezapadl a tak odjel udělat štěstí do města. Celkem se mu to podařilo, ale teď se přijel podívat zpátky a zdá se, že ví nejlíp, jak postavit máj. Prý pěkně postaru, ručně, aby tradice neutrpěla... A tak se nechali vyhecovat, včera v hospodě, přece na ně nebude dělat ramena! Ale teď, po ránu, s těžkou hlavou už vědí, že neudělali dobře, s tou sázkou... Příjemně jarní komedie o vesnici a městských zvycích.

CSFD  63 %

Šejdrem online

Sledovat Šejdrem online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Šejdrem online, zda je ke stažení a zda má Šejdrem dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 22. 10. 2020
Zdarma

Šejdrem obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Šejdrem, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Šejdrem postavy.

Ivan Trojan
Ivan Trojan
Týno
Igor Bareš
Igor Bareš
starosta Jan
Marie Doležalová
Marie Doležalová
Dáňa Mádlová
Jan Bidlas
Jan Bidlas
kronikář Koubek
Martin Zahálka
Martin Zahálka
hostinský Stein
Oldřich Vlach
Oldřich Vlach
autobusák Lízl
Zdeněk Tyc
Zdeněk Tyc
Režie

Šejdrem recenze a hodnocení