FB pixel TP pixel
Sex O’Clock
Sex O’Clock

Sex O’Clock

Sex O’Clock
Česko | Komediální seriály | Sex

Dospívající Adam se až dosud zabýval především svou taneční kariérou a mučivou otázkou, kdy už konečně přijde o panictví. Jeho otec ale překvapivým odhalením převrátí celé rodině život naruby. Tato situace odstartuje celý řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka, tak...

Dospívající Adam se až dosud zabýval především svou taneční kariérou a mučivou otázkou, kdy už konečně přijde o panictví. Jeho otec ale překvapivým odhalením převrátí celé rodině život naruby. Tato situace odstartuje celý řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka, tak babička. A to ještě nikdo netuší, s čím se bude muset v brzké době vypořádat Adamova sestra Ema.

CSFD  66 %

Sex O’Clock online

Sledovat Sex O’Clock online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sex O’Clock online, zda je ke stažení a zda má Sex O’Clock dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 1. 2. 2023
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sex O’Clock obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sex O’Clock, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sex O’Clock postavy.

Sex O’Clock novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Sex O’Clock, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10.03.2023 14:45:00 | Tipy na film

Co byste měli vidět o druhém březnovém víkendu? Netflix sází na návrat populární kriminálky a nejinak je tomu u HBO. Povinností by však měl být jeden z největších akčních nářezů posledních měsíců a vymazlená černohumorná oscarovka.

Češi zkouší vlastní Prcičky. Seriálová novinka připomíná i teenagerský hit Netflixu
Češi zkouší vlastní Prcičky. Seriálová novinka připomíná i teenagerský hit Netflixu
09.03.2023 18:40:00 | Filmové novinky

Streamovací služba Voyo se snaží neustále přijít s novými formáty, které by podpořily její úspěšný růst. Po zábavných soutěžích Superlov a Pohlreichův souboj restaurací přichází nový seriál pro teenagery Sex O’Clock, který míří na cílovou skupinu fanoušků fenoménu Prci, prci, prcičky či netflixovského hitu Sexuální výchova.

Sex O’Clock recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
14.03.2023

Premiérový seriál Sex O’Clock, který nasadila placená platforma Voyo, zosobňuje dosud nejmladistvější projekt, který přitom pobaví i dříve narozené. Zejména díky jazyku náctiletých v čele s hrdinou, jenž prohlašuje: „Mám na prd imunitu a celý život“....   Celá recenze

V seriálu Sex O’Clock hrají Maxmilián Kocek, Sára Korbelová, Jan Révai, Petra Bučková.

Seriál Sex O’Clock můžete vidět na Voyo.

Seriál Sex O’Clock je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.