FB pixel TP pixel
Shadows and Fog

Shadows and Fog

Shadows and Fog
USA | 1991 | Komedie | 85 minut

Tom si užívá života: je sexy, je úspěšný a vždy se může spolehnout na Hannah, svou okouzlující nejlepší kamarádku. Všechno dokonale funguje, dokud Hannah neodjede na šest týdnů pracovně do Skotska - Tom si s úžasem uvědomí, jak prázdný jeho život bez ní je. A je ohromen, když se dozví, že se zasnoub...

Tom si užívá života: je sexy, je úspěšný a vždy se může spolehnout na Hannah, svou okouzlující nejlepší kamarádku. Všechno dokonale funguje, dokud Hannah neodjede na šest týdnů pracovně do Skotska - Tom si s úžasem uvědomí, jak prázdný jeho život bez ní je. A je ohromen, když se dozví, že se zasnoubila s bohatým Skotem a plánuje se k němu přestěhovat. Když Toma Hannah požádá, aby jí šel "za družičku", souhlasí. Ale jen aby se mohl pokusit získat ji pro sebe a překazit svatbu, dokud není pozdě.

Hrají: Woody Allen, Kathy Bates, John Cusack, Mia Farrow, Jodie Foster, Fred Gwynne, John Malkovich

Režie: Woody Allen

IMDb  68 % Kinobox  69 %

Shadows and Fog online

Sledovat Shadows and Fog online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Shadows and Fog online, zda je ke stažení a zda má Shadows and Fog dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 26. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Shadows and Fog recenze a hodnocení

Ve filmu Shadows and Fog hrají Woody Allen, Kathy Bates, John Cusack, Mia Farrow, Jodie Foster, Fred Gwynne, John Malkovich.

Film Shadows and Fog režíruje Woody Allen.

Film Shadows and Fog má 85 minut.

Film Shadows and Fog můžete vidět na iTunes.

Film Shadows and Fog je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.