FB pixel TP pixel
Io sono Li

Shun Li a Básník

Io sono Li
Itálie | 2011 | Drama | Vztahy | 100 minut

Číňanka Shun Li pracuje v textilní továrně na předměstí Říma, aby si vydělala na dokumenty, umožňující jejímu 8 letému synovi emigrovat za ní do Itálie. Náhle je však nucena odcestovat do malého města Chioggia v italském regionu Veneto a pracovat tam jako barmanka v hospodě. Kromě posměšných poznám...

Číňanka Shun Li pracuje v textilní továrně na předměstí Říma, aby si vydělala na dokumenty, umožňující jejímu 8 letému synovi emigrovat za ní do Itálie. Náhle je však nucena odcestovat do malého města Chioggia v italském regionu Veneto a pracovat tam jako barmanka v hospodě. Kromě posměšných poznámek, nedůvěry a nepohostinnosti domácích obyvatel Shun Li poznává Bepiho, místního rybáře s přezdívkou „básník". Jejich přátelství však nepřeje místní ani čínská komunita. Prostřednictvím poetického setkání dvou osamělých lidí Segre poukazuje na tichý, avšak nevyhnutelný dialog mezi odlišnými, ne až tak vzdálenými kulturami, a vytváří intimní odyseu do srdce laguny, představující kolíbku neustále fluktuujících identit. Segre kombinuje profesionální herce s neherci a příběh zasazuje do reálných prostředí, kde sleduje každodenní život mladé Shun Li a stárnoucího Bepiho, kteří vzájemným porozuměním unikají vlastní osamělosti.

IMDb  73 %

Shun Li a Básník online

Sledovat Shun Li a Básník online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Shun Li a Básník online, zda je ke stažení a zda má Shun Li a Básník dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 11. 8. 2020
Předplatné za 155 Kč

Shun Li a Básník obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Shun Li a Básník, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Shun Li a Básník postavy.

Shun Li a Básník recenze a hodnocení

Ve filmu Shun Li a Básník hrají Marco Paolini, Roberto Citran, Giuseppe Battiston, Rade Serbedzija, Zhao Tao.

Film Shun Li a Básník režíruje Andrea Segre.

Film Shun Li a Básník má 100 minut.

Film Shun Li a Básník můžete vidět na Edison.

Film Shun Li a Básník je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.