FB pixel TP pixel
The Parting Glass
The Parting Glass

Sklenka na rozloučenou

The Parting Glass
USA | 2018 | Drama | Psychologické | 95 minut

Na konci setkání přátel se už po několik set let ve Skotsku obyčejně zpívá tradiční píseň Sklenka na rozloučenou. V jejím textu se mísí smutek z konce společně stráveného času, ale i potěšení vzbuzené myšlenkami na prožité okamžiky. Stejně jako v celovečerním debutu Stephena Moyera, ve kterém svedla...

Na konci setkání přátel se už po několik set let ve Skotsku obyčejně zpívá tradiční píseň Sklenka na rozloučenou. V jejím textu se mísí smutek z konce společně stráveného času, ale i potěšení vzbuzené myšlenkami na prožité okamžiky. Stejně jako v celovečerním debutu Stephena Moyera, ve kterém svedla po čase dohromady členy rodiny tragická událost, smrt nejmladší ze sester (Anna Paquinová). Zlomený manžel (Rhys Ifans) se přidává k sourozencům (Melissa Leová, Cynthia Nixonová a Denis O’Hare) a stárnoucímu otci (Ed Asner) na cestě, na jejímž konci jsou nejen věci, které po komplikované ženě zůstaly, ale i její jímavý portrét složený z bolestných i úsměvných vzpomínek.

Hrají: Anna Paquin, Melissa Leo, Rhys Ifans, Cynthia Nixon, Ed Asner, Denis O'Hare, Paul Gross

Režie: Stephen Moyer

Sklenka na rozloučenou online

Sledovat Sklenka na rozloučenou online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sklenka na rozloučenou online, zda je ke stažení a zda má Sklenka na rozloučenou dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 9. 2019
Půjčení za 110 Kč nebo 140 Kč (HD) Nákup za 420 Kč nebo 490 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sklenka na rozloučenou recenze a hodnocení

Ve filmu Sklenka na rozloučenou hrají Anna Paquin, Melissa Leo, Rhys Ifans, Cynthia Nixon, Ed Asner, Denis O'Hare, Paul Gross.

Film Sklenka na rozloučenou režíruje Stephen Moyer.

Film Sklenka na rozloučenou má 95 minut.

Film Sklenka na rozloučenou můžete vidět na Google Play.

Film Sklenka na rozloučenou je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.