FB pixel TP pixel
A Leap In The Dark
A Leap In The Dark

Skok do tmy

A Leap In The Dark
Česko | 1964 | Drama | Druhá světová válka | 92 minut

Jaro 1943: Ze sovětského vojenského letiště ve frontovém pásmu odlétá tříčlená skupina odbojářů, která má na okupovaném území navázat kontakty s ilegálním komunistickým centrem, které bylo přerušeno za heydrichiády... Natáčení filmu se protáhlo na víc než tři roky a došlo k zásadnímu přepracování sc...

Jaro 1943: Ze sovětského vojenského letiště ve frontovém pásmu odlétá tříčlená skupina odbojářů, která má na okupovaném území navázat kontakty s ilegálním komunistickým centrem, které bylo přerušeno za heydrichiády... Natáčení filmu se protáhlo na víc než tři roky a došlo k zásadnímu přepracování scénáře. Na kvalitě filmu se to kladně neprojevilo.

CSFD  73 %

Skok do tmy online

Sledovat Skok do tmy online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Skok do tmy online, zda je ke stažení a zda má Skok do tmy dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 4. 5. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Skok do tmy obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Skok do tmy, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Skok do tmy postavy.

Skok do tmy recenze a hodnocení

Ve filmu Skok do tmy hrají Martin Růžek, Jaroslav Mareš, Radoslav Brzobohatý, Václav Voska, Miroslav Macháček, Květoslava Houdlová, Marie Tomášová, Vlastimil Hašek, Eva Sirotková, Josef Větrovec, Zdeněk Řehoř.

Film Skok do tmy režíruje Vladislav Delong.

Film Skok do tmy má 92 minut.

Film Skok do tmy můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Skok do tmy je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.