FB pixel TP pixel
Space Tourists
Space Tourists

Space Tourists

Space Tourists
Švýcarsko | 2010 | 98 minut

Ohromující krása kosmu kontrastuje s šílenými výlety kazašských sběračů kovového odpadu za vyhořelými raketami, které doslova padají z nebe a končí v náklaďácích velikosti dinosaurů.Úchvatné záběry z filmu SPACE TOURISTS diváky zavedou do fascinujícího světa plného údivu a překvapení. Zažijí naprost...

Ohromující krása kosmu kontrastuje s šílenými výlety kazašských sběračů kovového odpadu za vyhořelými raketami, které doslova padají z nebe a končí v náklaďácích velikosti dinosaurů.Úchvatné záběry z filmu SPACE TOURISTS diváky zavedou do fascinujícího světa plného údivu a překvapení. Zažijí naprosto neuvěřitelná setkání s lidmi a místy snad ještě zvláštnějšími a neznámějšími, než je sám vesmír.

IMDb  69 %

Space Tourists online

Sledovat Space Tourists online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Space Tourists online, zda je ke stažení a zda má Space Tourists dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | původní znění | od 1. 11. 2019
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Space Tourists obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Space Tourists, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Space Tourists postavy.

Space Tourists recenze a hodnocení

Ve filmu Space Tourists hrají Anousheh Ansari, Jonas Bendiksen, Dumitru Popescu, Charles Simonyi.

Film Space Tourists režíruje Christian Frei.

Film Space Tourists má 98 minut.

Film Space Tourists můžete vidět na DaFilms.

Film Space Tourists je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.