FB pixel TP pixel
The Burning Plain
The Burning Plain

Spálené životy

The Burning Plain
USA | 2008 | Drama | Krimi drama | 111 minut

Začínající režisér Jaroslav Soukup se pokusil manévrovat v úzce vytyčených politických mantinelech. Na jedné straně se podřizuje režimním skazkám o nutné obraně státních hranic před pronikáním nepřátel, současně se však s téměř dokumentární hodnověrností snaží postihnout tvrdé podmínky, v nichž pohr...

Začínající režisér Jaroslav Soukup se pokusil manévrovat v úzce vytyčených politických mantinelech. Na jedné straně se podřizuje režimním skazkám o nutné obraně státních hranic před pronikáním nepřátel, současně se však s téměř dokumentární hodnověrností snaží postihnout tvrdé podmínky, v nichž pohraničníci museli v těsně poválečném období žít... Záběry drsné přírody, ustavičně prověřující lidskou výdrž, vytvářejí vcelku důvěryhodné zakotvení celého příběhu.

Hrají: Charlize Theron, Kim Basinger, Jennifer Lawrence, Joaquim de Almeida, John Corbett, Robin Tunney, Brett Cullen

Režie: Guillermo Arriaga

IMDb  69 % Kinobox  68 %

Spálené životy online

Sledovat Spálené životy online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Spálené životy online, zda je ke stažení a zda má Spálené životy dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 1. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Spálené životy recenze a hodnocení

Ve filmu Spálené životy hrají Charlize Theron, Kim Basinger, Jennifer Lawrence, Joaquim de Almeida, John Corbett, Robin Tunney, Brett Cullen.

Film Spálené životy režíruje Guillermo Arriaga.

Film Spálené životy má 111 minut.

Film Spálené životy můžete vidět na Kinobox.

Film Spálené životy je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.