FB pixel TP pixel
Speer and Hitler
Speer and Hitler

Speer a Hitler

Speer and Hitler
Německo | 2005 | Dokumentární seriály | Druhá světová válka | 270 minut

Scénárista a režisér Heinrich Brelör se představil v roce 2001 trilogií Bratři Mannovi – román století, ve které unikátním způsobem spojil historické archivní dokumenty, výpovědi zúčastněných a hrané pasáže. Projekt získal řadu významných uznání včetně prestižní televizní ceny Emmy. Ve své minisérii...

Scénárista a režisér Heinrich Brelör se představil v roce 2001 trilogií Bratři Mannovi – román století, ve které unikátním způsobem spojil historické archivní dokumenty, výpovědi zúčastněných a hrané pasáže. Projekt získal řadu významných uznání včetně prestižní televizní ceny Emmy. Ve své minisérii z roku 2005 Speer a Hitler se autor věnuje postavě nadějného architekta, blízkého Hitlerova spolupracovníka, patřícího k duchovní elitě Třetí říše, Albertu Speerovi. Tento muž byl v Norimberském procesu odsouzen na „pouhých“ 20 let, zatímco nad ostatními důležitými aktéry Třetí říše byl vynesen rozsudek smrti. Hrané pasáže, prokládané unikátními záběry a nahrávkami i výpověďmi tří dětí Alberta Speera, se mj. snaží odpovědět na otázku, jaký díl viny nesl na svých ramenou tento člověk. Broelörova „dokudramatická“ mozaika se snaží vyvrátit všechny mýty a polopravdy, vytvořit celistvý a pravdivý portrét člověka, nadaného architekta, spořádaného otce rodiny i muže, který významným způsobem ovlivnil dějiny.

IMDb  74 % CSFD  69 %

Speer a Hitler online

Sledovat Speer a Hitler online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Speer a Hitler online, zda je ke stažení a zda má Speer a Hitler dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
český dabing | od 22. 10. 2021
Zdarma

Speer a Hitler obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Speer a Hitler, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Speer a Hitler postavy.

Sebastian Koch
Sebastian Koch
Albert Speer
Tobias Moretti
Tobias Moretti
Adolf Hitler
Dagmar Manzel
Dagmar Manzel
Gretel Speer
Susanne Schäfer
Susanne Schäfer
Annemarie Kempf
André Hennicke
André Hennicke
Rudolf Hess
Axel Milberg
Axel Milberg
Rudi Wolters
Peter Rühring
Peter Rühring
Karl Doenitz
Michael Gwisdek
Michael Gwisdek
Erich Raeder
Joachim Bißmeier
Joachim Bißmeier
Dr. Hans Flächsner
Markus Boysen
Markus Boysen
Baldur von Schirach

Speer a Hitler recenze a hodnocení