FB pixel TP pixel
Starý Burgunďan
Starý Burgunďan

Starý Burgunďan

Starý Burgunďan
Česko | 1966 | Komedie | Situace

Každý pátek se scházejí dva nerozluční kamarádi v dřevěné boudě jednoho z nich a popíjejí to, co za týden posbírali z různých nedopitých zbytků. Je to čím dál těžší, alkohol je drahý a lidé láhve dopíjejí. Tentokrát je to ale něco speciálního. V láhvi od Starého Burgunďana je zvláštní vodička. Našli...

Každý pátek se scházejí dva nerozluční kamarádi v dřevěné boudě jednoho z nich a popíjejí to, co za týden posbírali z různých nedopitých zbytků. Je to čím dál těžší, alkohol je drahý a lidé láhve dopíjejí. Tentokrát je to ale něco speciálního. V láhvi od Starého Burgunďana je zvláštní vodička. Našli ji někde na smetišti. Oba tuláci si libují, že tak dobré pití již dlouho neměli. V chatrči však hledají úkryt dva lupiči, kteří utíkají před policií. Když na stole uvidí láhev, napijí se. Co snesou dva tuláci, je na lupiče moc. V křečích prosí oba tuláky, aby zavolali doktora. Zásluhou „Starého Burgunďana" jsou zločinci zadrženi. Tuláci odmítají odměnu, peníze věnují fondu pro postižené policisty a spokojeně opět ve své boudě popíjejí oblíbený drink.

Hrají: Jaroslav Marvan, Bohuš Záhorský, Josef Bláha, Pavel Spálený, Josef Šulc, Bohumil Pastorek, Vlastimil Čaněk

Režie: Jiří Nesvadba

IMDb  77 %

Starý Burgunďan online

Sledovat Starý Burgunďan online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Starý Burgunďan online, zda je ke stažení a zda má Starý Burgunďan dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 11. 5. 2019
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Starý Burgunďan recenze a hodnocení

Ve filmu Starý Burgunďan hrají Jaroslav Marvan, Bohuš Záhorský, Josef Bláha, Pavel Spálený, Josef Šulc, Bohumil Pastorek, Vlastimil Čaněk.

Film Starý Burgunďan režíruje Jiří Nesvadba.

Film Starý Burgunďan můžete vidět na iVysílání.

Film Starý Burgunďan je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.