FB pixel TP pixel
Proven Innocent
Proven Innocent

Stíny spravedlnosti

Proven Innocent
USA | 2019 | Krimi filmy | Právníci | 43 minut | 1 řad(a) | 13 epizod

Právní obhájkyně Madeline Scottová (Rachel Lefevre) je neúnavná, neústupná a nezdolná. Zároveň je nedoceněná a často bývá podceňována. Madeline vede vlastní malou právnickou firmu a touží po spravedlnosti. Nikdo si nedovede představit, jaké je osvobodit nevinného, lépe než ona. V pouhých 18 letech b...

Právní obhájkyně Madeline Scottová (Rachel Lefevre) je neúnavná, neústupná a nezdolná. Zároveň je nedoceněná a často bývá podceňována. Madeline vede vlastní malou právnickou firmu a touží po spravedlnosti. Nikdo si nedovede představit, jaké je osvobodit nevinného, lépe než ona. V pouhých 18 letech byla společně se svým bratrem Levim (Riley Smith) neprávem obviněna z vraždy, nedobrovolně se stala hlavní aktérkou senzačního soudního procesu a obětí posedlosti senzacechtivých médií. Madeline vede firmu společně s Easym Boudreauem (Russell Hornsby), který jí před deseti lety pomohl očistit jméno. V jejich týmu pracuje také vyšetřovatel Bodie Quick (Vincent Kartheiser) a mluvčí Violet Price (Nikki M. James), jenž se ve vlastním pořadu zaměřeném na skutečné zločiny věnuje každému aktuálnímu případu. Přestože většina lidí považuje Madeline buď za statečnou hrdinku, nebo za nešťastnou oběť, kvůli vlastní neústupnosti si udělala mnoho nebezpečných nepřátel. Nejvlivnějším z nich je státní zástupce Gore Bellows (Kelsey Grammer), který ji tenkrát poslal za mříže a který je stále přesvědčený, že je vinná. Navzdory jeho neúnavné snaze dostat ji zpátky do vězení se Madeline snaží bránit jiné. I přesto, že musí bojovat sama za sebe a vypátrat sériového vraha, za jehož zločiny měla pykat.

IMDb  65 % CSFD  56 %
Voyo
Krimi filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Stíny spravedlnosti online

Stíny spravedlnosti online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Stíny spravedlnosti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Stíny spravedlnosti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Stíny spravedlnosti postavy.

Rachelle Lefevre
Rachelle Lefevre
Madeline Scott
Russell Hornsby
Russell Hornsby
Easy Boudreau
Kelsey Grammer
Kelsey Grammer
Gore Bellows
Vincent Kartheiser
Vincent Kartheiser
Bodie Quick
Riley Smith
Riley Smith
Levi Scott
Nikki M. James
Nikki M. James
Violet Bell
Clare O'Connor
Clare O'Connor
Young Madeline
Krystel McNeil
Krystel McNeil
Joan Myers
David Elliot
David Elliot
Tvůrce

Stíny spravedlnosti recenze a hodnocení

V seriálu Stíny spravedlnosti hrají Rachelle Lefevre, Russell Hornsby, Kelsey Grammer, Vincent Kartheiser, Riley Smith, Nikki M. James, Clare O'Connor.

Seriál Stíny spravedlnosti není zatím nikde online.

Seriál Stíny spravedlnosti není zatím kde sledovat.