FB pixel TP pixel
Trail of the Pink Panther
Trail of the Pink Panther

Stopa Růžového pantera

Trail of the Pink Panther
Velká Británie | 1982 | Růžový panter | Komedie | 96 minut

Na počátku je v Lugaši opět, již potřetí, uloupen slavný diamant nazvaný Růžový panter. O pomoc je požádán samozřejmě francouzský detektiv, který již po dvakráte uspěl při jeho hledání. Clouseau je přesvědčen, že pachatelem je opět Sir Charles Litton, kdysi známý jako Fantóm a vypraví se za ním do L...

Na počátku je v Lugaši opět, již potřetí, uloupen slavný diamant nazvaný Růžový panter. O pomoc je požádán samozřejmě francouzský detektiv, který již po dvakráte uspěl při jeho hledání. Clouseau je přesvědčen, že pachatelem je opět Sir Charles Litton, kdysi známý jako Fantóm a vypraví se za ním do Londýna a poté do Lugaše. Jenže tentokrát si lugašský vládce a jeho rádce nepřeje, aby pravda vyšla najevo. Nalezení Pantera by totiž ohrozilo jejich zkorumpovanou moc. Zanedlouho přinesou světové agentury zprávu, že letadlo, kterým Clouseau cestoval, zmizelo. Televizní reportérka Marie Jouvetová se rozhodne připravit pořad o slavném inspektorovi a vydává se po jeho stopách, setkává se s lidmi, kteří jej znali, zaznamenává jejich vzpomínky na velikého nešiku a genia ztřeštěnosti. Dostává se tak na stopu spiknutí a přestože se i ona ocitá v nebezpečí, necouvne. Je přesvědčena, že Clouseau žije a chystá se opět zvítězit.

IMDb  50 %

Stopa Růžového pantera online

Sledovat Stopa Růžového pantera online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Stopa Růžového pantera online, zda je ke stažení a zda má Stopa Růžového pantera dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 16. 5. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Stopa Růžového pantera obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Stopa Růžového pantera, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Stopa Růžového pantera postavy.

Stopa Růžového pantera recenze a hodnocení

Tvůj názor na Stopa Růžového pantera?

Ve filmu Stopa Růžového pantera hrají Peter Sellers, David Niven, Herbert Lom, Richard Mulligan, William Hootkins.

Film Stopa Růžového pantera režíruje Blake Edwards.

Film Stopa Růžového pantera má 96 minut.

Film Stopa Růžového pantera můžete vidět na iTunes.

Film Stopa Růžového pantera je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.