FB pixel TP pixel
The Machine
The Machine

Stroj

The Machine
Velká Británie | 2013 | 92 minut

Británie je uprostřed studené války s Čínou a její ministerstvo obrany pracuje na vývoji robotického vojáka. Když se bojový stroj vymkne kontrole a dojde ke krveprolití, šéf vývojářského týmu povolá na pomoc expertku na oblast umělé inteligence. Jejich vztah brzy začne překračovat pouto ryze pracovn...

Británie je uprostřed studené války s Čínou a její ministerstvo obrany pracuje na vývoji robotického vojáka. Když se bojový stroj vymkne kontrole a dojde ke krveprolití, šéf vývojářského týmu povolá na pomoc expertku na oblast umělé inteligence. Jejich vztah brzy začne překračovat pouto ryze pracovní a právě tehdy se věci začnou komplikovat. Nezávislý dystopický thriller z blízké budoucnosti míchá romantiku s politikou a hrdě se hlásí k tradici science fiction, kde jsou myšlenky důležitější než speciální efekty. Efektivní minimalistická podívaná originálně se dotýkající otázky, co odlišuje člověka od stroje, stojí na atmosféře a podmanivé práci se zvukem a hudbou.

IMDb  61 % CSFD  51 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Stroj online

Stroj online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Stroj obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Stroj, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Stroj postavy.

Stroj recenze a hodnocení

Ve filmu Stroj hrají Caity Lotz, Toby Stephens, Denis Lawson, Lee Nicholas Harris, Sam Hazeldine, Sule Rimi, Stuart Matthews.

Film Stroj režíruje Caradog W. James.

Film Stroj má 92 minut.

Film Stroj není zatím nikde online.

Film Stroj není zatím kde sledovat.