FB pixel TP pixel
Blue Steel
Blue Steel

Studená ocel

Blue Steel
USA | 1934 | Westerny | Pomsta | 59 minut

Kdykoli dostavník přejíždí littlefordský most, vyskytnou se problémy. Tentokrát veze výplatu velké důlní společnosti a dá se tušit, že oněm 4.000 dolarů "Puntíkovaný bandita" ani tentokrát neodolá. Přestože je šerif Hank ve střehu, trezor zájezdního hostince je ráno prázdný. Ochránce zákona přísahá,...

Kdykoli dostavník přejíždí littlefordský most, vyskytnou se problémy. Tentokrát veze výplatu velké důlní společnosti a dá se tušit, že oněm 4.000 dolarů "Puntíkovaný bandita" ani tentokrát neodolá. Přestože je šerif Hank ve střehu, trezor zájezdního hostince je ráno prázdný. Ochránce zákona přísahá, že místního desperáta dostane na šibenici, i kdyby to mělo trvat roky. Stejnou přísahu však složí i potulný cowboy John, který byl náhodným svědkem loupeže a je nedopatřením považován za jejího hlavního aktéra.

Hrají: John Wayne, Eleanor Hunt, George 'Gabby', Hayes, Edward Peil Sr., Yakima Canutt, Lafe McKee, George Cleveland

Režie: Robert N. Bradbury

IMDb  54 % Kinobox  60 %

Studená ocel online

Sledovat Studená ocel online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Studená ocel online, zda je ke stažení a zda má Studená ocel dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 30. 1. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Studená ocel recenze a hodnocení

Ve filmu Studená ocel hrají John Wayne, Eleanor Hunt, George 'Gabby', Hayes, Edward Peil Sr., Yakima Canutt, Lafe McKee, George Cleveland.

Film Studená ocel režíruje Robert N. Bradbury.

Film Studená ocel má 59 minut.

Film Studená ocel můžete vidět na Filmbox+.

Film Studená ocel je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.