FB pixel TP pixel
Guido Superstar: The Rise of Guido
Guido Superstar: The Rise of Guido

Supermafián Quido

Guido Superstar: The Rise of Guido
Kanada | 2010 | Komedie | Akční komedie | 88 minut

V této povedené akční komedii je italský přistěhovalec vržen do světa drogových pánů, super auťáků a tajných agentů. Poté, co Guido (Silvio Pollio) přijde o svou práci v Disco Valet Company kvůli nepřiměřenému hrdinství, musí pro FBI vystupovat jako sicilský gangster, aby infiltroval mocný asijský g...

V této povedené akční komedii je italský přistěhovalec vržen do světa drogových pánů, super auťáků a tajných agentů. Poté, co Guido (Silvio Pollio) přijde o svou práci v Disco Valet Company kvůli nepřiměřenému hrdinství, musí pro FBI vystupovat jako sicilský gangster, aby infiltroval mocný asijský gang. Všechno jde od desíti k pěti. Guido je musí napravit, než ho objeví a zabijí, nebo ještě hůře, deportují.

IMDb  52 % CSFD  35 %

Supermafián Quido online

Sledovat Supermafián Quido online můžeš na Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Supermafián Quido online, zda je ke stažení a zda má Supermafián Quido dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 4. 7. 2022
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Supermafián Quido obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Supermafián Quido, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Supermafián Quido postavy.

Supermafián Quido recenze a hodnocení

Ve filmu Supermafián Quido hrají Silvio Pollio.

Film Supermafián Quido režíruje Silvio Pollio.

Film Supermafián Quido má 88 minut.

Film Supermafián Quido můžete vidět na Filmbox+, Kuki.

Film Supermafián Quido je online na Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.