FB pixel TP pixel
The World After Us
The World After Us

Svět po nás

The World After Us
Francie | 2021 | Drama | Vztahy | 85 minut

Labidiho pařížský byt je tak malý, že je v něm pouze jedna místnost s postelí. O tu se střídá se svým spolubydlícím Alekseiem. V Lyonu, kde Labidiho tuniská matka a otec provozují kavárnu, se mladík seznámí s pihovatou studentkou herectví Elisou. Okamžitě chce všechno: opravdovou lásku, naprostou od...

Labidiho pařížský byt je tak malý, že je v něm pouze jedna místnost s postelí. O tu se střídá se svým spolubydlícím Alekseiem. V Lyonu, kde Labidiho tuniská matka a otec provozují kavárnu, se mladík seznámí s pihovatou studentkou herectví Elisou. Okamžitě chce všechno: opravdovou lásku, naprostou oddanost a společné bydlení. Bankovní účet mladého spisovatele, který dosud vydal jen jedinou povídku, je ale jiného názoru. Nakladatel se dožaduje prvního románu, Labidi se však zabývá hlavně láskou a příležitostnými výdělky, a tak pochopitelně nemá na všechno čas.

Svět po nás online

Sledovat Svět po nás online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Svět po nás online, zda je ke stažení a zda má Svět po nás dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 3. 10. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Svět po nás obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Svět po nás, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Svět po nás postavy.

Svět po nás recenze a hodnocení

Ve filmu Svět po nás hrají Aurélien Gabrielli, Louise Chevillotte, Saadia Bentaieb, Jacques Nolot, Léon Cunha da Costa, Mickaël Chirinian, Noémie Schmidt, Hyacinthe Blanc, Isabelle Prim, Grégoire Lagrange.

Film Svět po nás režíruje Louda Ben Salah-Cazanas.

Film Svět po nás má 85 minut.

Film Svět po nás můžete vidět na HBO Max.

Film Svět po nás je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.