FB pixel TP pixel
World on Fire
World on Fire

Svět v plamenech

World on Fire
Velká Británie | 2019 | Drama seriály | Druhá světová válka | 60 minut | 1 řad(a) | 7 epizod

Když malé dějiny narazí na ty velké. Britský dramatický seriál z období počátku druhé světové války... Seriál Svět v plamenech, který pro britskou BBC natočila produkční společnost Mammoth Screen, vznikl podle námětu uznávaného britského dramatika a scenáristy Petera Bowkera, jehož podpis nesou i sc...

Když malé dějiny narazí na ty velké. Britský dramatický seriál z období počátku druhé světové války... Seriál Svět v plamenech, který pro britskou BBC natočila produkční společnost Mammoth Screen, vznikl podle námětu uznávaného britského dramatika a scenáristy Petera Bowkera, jehož podpis nesou i scénáře k jednotlivým epizodám. Ambiciózní projekt nabízí prostřednictvím proplétajících se příběhů jednotlivých hrdinů z Británie, Polska, Francie, Německa a Spojených států plastický pohled na počátek druhé světové války a její dopady na životy obyčejných lidí. Důraz autoři kladou právě na živě vykreslené osudy jednotlivců a nikoliv na velké dějinné okamžiky či slavné bitvy a bojové operace. Sedmidílná první řada časově pokrývá období od přepadení Polska nacistickým Německem v září 1939 do vypuknutí letecké bitvy o Británii na sklonku léta 1940. Seriál, u nějž se počítá s dalšími řadami, se částečně natáčel v České republice, mimo jiné v Praze, Žatci a Terezíně. V hereckém obsazení se objevují hvězdná jména Sean Bean, Helen Huntová nebo Lesley Manvilleová, po jejich boku pak dostává příležitost celá řada herců a hereček z nastupující generace nejen z anglosaského světa.

IMDb  73 % CSFD  68 %
Voyo
Drama seriály na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Svět v plamenech online

Svět v plamenech online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Svět v plamenech obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Svět v plamenech, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Svět v plamenech postavy.

Jonah Hauer-King
Jonah Hauer-King
Harry Chase
Julia Brown
Julia Brown
Lois Bennett
Helen Hunt
Helen Hunt
Nancy Campbell
Zofia Wichłacz
Zofia Wichłacz
Kasia Tomaszeski
Lesley Manville
Lesley Manville
Robina Chase
Brian J. Smith
Brian J. Smith
Webster O'Connor
Parker Sawyers
Parker Sawyers
Albert Fallou
Tomasz Kot
Tomasz Kot
Stefan Tomaszeski
Peter Bowker
Peter Bowker
Tvůrce

Svět v plamenech recenze a hodnocení

V seriálu Svět v plamenech hrají Jonah Hauer-King, Julia Brown, Helen Hunt, Zofia Wichłacz, Lesley Manville, Brian J. Smith, Parker Sawyers.

Seriál Svět v plamenech není zatím nikde online.

Seriál Svět v plamenech není zatím kde sledovat.