FB pixel TP pixel
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
Velká Británie | 2007 | Hudební filmy | Muzikály | 116 minut

Nespravedlivě odsouzenému Benjaminu Barkerovi, který musí ve vězení na druhé straně světa strávit celých 15 let se podaří uniknout do Londýna a je plně rozhodnutý pomstít svou rodinu i zmařené roky. V Londýně se setká se svou novou společnicí, paní Nellie Lovettovou, změní si identitu na Sweeneyho T...

Nespravedlivě odsouzenému Benjaminu Barkerovi, který musí ve vězení na druhé straně světa strávit celých 15 let se podaří uniknout do Londýna a je plně rozhodnutý pomstít svou rodinu i zmařené roky. V Londýně se setká se svou novou společnicí, paní Nellie Lovettovou, změní si identitu na Sweeneyho Todda a začne provozovat svou starou živnost - holičství. Jeho salón je těsně nad pekařským krámkem, kde paní Lovettová peče své masové bochánky. Todd se zaměří především na svého úhlavního nepřítele, soudce Turpina a jeho poskoka Bamforda, kteří jej nespravedlivě odsoudili. Když se na scéně objeví konkurenční holič, okázalý Ital Pirelli, Sweeneyho identita je zásadním způsobem ohrožena a proto se rozhodne sprovodit jej jedním řezem břitvy ze světa. Zpočátku sice netuší, jak se zbavit těla, ale tento problém záhy vyřeší paní Lovettová, která vzniklou situaci bere jako východisko ze své svízelné situace. Její obchod upadá, a proto začne masové bochánky plnit lidským masem...

IMDb  73 %

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street online

Sledovat Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street online můžeš na Google Play, iTunes, Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street online, zda je ke stažení a zda má Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | 4K kvalita | HD kvalita | od 6. 5. 2019
Nákup za 320 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 12. 2018
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Rakuten
Rakuten
anglické titulky | původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 8. 2021
Půjčení za 269 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 279 Kč (i HD)

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street postavy.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street, které najdeš na našem webu.

20 filmů a seriálů, které jsou od 1. srpna nově dostupné na Netflixu
20 filmů a seriálů, které jsou od 1. srpna nově dostupné na Netflixu
02.08.2020 | Tipy na film

Nový měsíc, nové filmy a seriály. Takové je heslo Netflixu, který s koncem července ze své nabídky odstranil přes 40 filmů a nyní musí katalog doplňovat jinými kousky. Pojďme se na ně podívat.

18 zajímavých filmů, které se v srpnu nově objeví na Netflixu
18 zajímavých filmů, které se v srpnu nově objeví na Netflixu
29.07.2020 | Tipy na film

Netflix nezahálí a i na srpen chystá řadu nových filmových přírůstků do svého katalogu. Jako obvykle se můžete těšit na pár původních snímků streamovací služby doplněnou novými licencemi.

100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
100 nejlepších filmů od roku 2000 podle filmových fanoušků
09.02.2020 | Tipy na film

Letos jsme vstoupili již do třetí dekády 21. století, proto je na čase zaměřit se na filmy uplynulých dvaceti let a najít mezi nimi to nejlepší. Server Empire nechal o stovce vyvolených hlasovat své čtenáře. Podívejte se na jejich výběr.

10 nejlepších filmů Tima Burtona
10 nejlepších filmů Tima Burtona
28.03.2019 17:00:00 | Tipy na film

Podle prvních reakcí to vypadá, že nejnovější hraná předělávka od Disneyho - Dumbo - se v režii Tima Burtona, a pod taktovkou mocného myšáka Mickeyho, moc nepovedla. Ať už se vám nová verze klasické (a mírně traumatické) pohádky bude líbit nebo ne, pojďme si připomenout desítku nejlepších filmů a příběhů.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street zajímavosti

Rozpočet
50 000 000 $
Celosvětové tržby
152 523 164 $
Tržby v USA
52 898 073 $
Tržby v českých kinech
8 278 098 Kč
Návštěvnost v českých kinech
75 825 diváků
Počet Oscarů
1 vítězství, 3 nominací

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
08.02.2008 10:24:00

Asi jsem byl nejak moc natesenej. Pekne, ale jednou mi to stacilo...

 70 %

Tvůj názor na Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street?