FB pixel TP pixel
Capturing Mary

Taková jsem byla

Capturing Mary
Velká Británie | 2007 | Životopisné filmy | Spisovatelé | 100 minut

Temné britské drama z produkce HBO, které režíroval Stephen Poliakoff, vypráví o kdysi známé spisovatelce Mary Gilbertové. Ta po letech znovu vyhledá honosné sídlo, kde kdysi pořádala proslulé večírky, na nichž se v 50. letech scházela londýnská smetánka. Setkává se tam s dospívajícím Joem Dixem, sy...

Temné britské drama z produkce HBO, které režíroval Stephen Poliakoff, vypráví o kdysi známé spisovatelce Mary Gilbertové. Ta po letech znovu vyhledá honosné sídlo, kde kdysi pořádala proslulé večírky, na nichž se v 50. letech scházela londýnská smetánka. Setkává se tam s dospívajícím Joem Dixem, synem vrátného, a ten ji pozve na prohlídku prázdného paláce, který vlastní excentrický miliardář, sídlící přes ulici. Návrat do minulosti však nemusí být vždy šťastný. Pro Mary to není nostalgická cesta ale bolestný příběh, který vypráví Joeovi. Pronásledují ji vzpomínky na Grevillea Whitea, muže, který předstíral, že je jejím přítelem, ale ve skutečnosti jí přinesl zkázu a zničil jí život. Návrat do let ztraceného mládí však staré ženě pomůže pochopit, kde a proč začal její pád.

Hrají: Maggie Smith, Ruth Wilson, David Walliams, Gemma Arterton, Michael Byers, Danny Lee Wynter

Režie: Stephen Poliakoff

IMDb  67 % Kinobox  61 %

Taková jsem byla online

Sledovat Taková jsem byla online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Taková jsem byla online, zda je ke stažení a zda má Taková jsem byla dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 2. 2012
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Taková jsem byla recenze a hodnocení

Ve filmu Taková jsem byla hrají Maggie Smith, Ruth Wilson, David Walliams, Gemma Arterton, Michael Byers, Danny Lee Wynter.

Film Taková jsem byla režíruje Stephen Poliakoff.

Film Taková jsem byla má 100 minut.

Film Taková jsem byla můžete vidět na HBO Max.

Film Taková jsem byla je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.