FB pixel TP pixel
Dark Heart of the Forest
Dark Heart of the Forest

Temné srdce lesa

Dark Heart of the Forest
Belgie | 2023 | Drama | Vztahy | 104 minut

Dospívající Nikolai a Camille společně opouštějí výchovné zařízení, ve kterém vyrostli. Svůj domov nacházejí v hloubi lesa, kde se z nich stanou nejen dospělí, ale také rodiče. Oba si s sebou nesou své rány a časem nacházejí vzájemnou blízkost. Tu však prověří pravda o otci dítěte. Atmosférický film...

Dospívající Nikolai a Camille společně opouštějí výchovné zařízení, ve kterém vyrostli. Svůj domov nacházejí v hloubi lesa, kde se z nich stanou nejen dospělí, ale také rodiče. Oba si s sebou nesou své rány a časem nacházejí vzájemnou blízkost. Tu však prověří pravda o otci dítěte. Atmosférický film o nalezení vlastního já mimo pravidla společnosti je zároveň citlivou výpovědí o hodnotě důvěry a lásky.

IMDb  59 % CSFD  60 %

Temné srdce lesa online

Sledovat Temné srdce lesa online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Temné srdce lesa online, zda je ke stažení a zda má Temné srdce lesa dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 7. 1. 2023
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Temné srdce lesa obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Temné srdce lesa, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Temné srdce lesa postavy.

Elsa Houben
Elsa Houben
Camille
Aurélia Petit
Aurélia Petit
Médecin
Olivier Massart
Olivier Massart
Mari de la médecin
Michele De Luca
Michele De Luca
Dealer de Camille
Brigitte Devillepoix
Brigitte Devillepoix
Directrice du foyer
Eloïse Genet
Eloïse Genet
Educatrice

Temné srdce lesa recenze a hodnocení

Ve filmu Temné srdce lesa hrají Elsa Houben, Quito Rayon Richter, Aurélia Petit, Olivier Massart, François Prodhomme, Leelou Laridan, Michele De Luca, Brigitte Devillepoix, Eloise Genet, Louison Blivet, Eythan Solomon.

Film Temné srdce lesa režíruje Serge Mirzabekiantz.

Film Temné srdce lesa má 104 minut.

Film Temné srdce lesa můžete vidět na HBO Max.

Film Temné srdce lesa je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.