FB pixel TP pixel
Flashbacks of a Fool

Temné vzpomínky

Flashbacks of a Fool
Velká Británie | 2008 | Drama | 110 minut

Joe Scot je pohasínající hollywoodská hvězda. Sex, drogy a sláva jsou mu vlastní a jeho život se stává nudným a bezpředmětným. Díky tragédii je konfrontován s duchem minulosti, který ho nepřestává pronásledovat. V myšlenkách se vrací do Anglie 70. let, kde tehdy žil. Mladý Joe sní o kariéře hollywoo...

Joe Scot je pohasínající hollywoodská hvězda. Sex, drogy a sláva jsou mu vlastní a jeho život se stává nudným a bezpředmětným. Díky tragédii je konfrontován s duchem minulosti, který ho nepřestává pronásledovat. V myšlenkách se vrací do Anglie 70. let, kde tehdy žil. Mladý Joe sní o kariéře hollywoodského herce. Vzpomínky na staré časy, mladistvé radovánky a tragické následky ho donutí znovu hledat smysl svého života.

Hrají: Daniel Craig, Harry Eden, Miriam Karlin, Helen McCrory, Olivia Williams, Keeley Hawes, Claire Forlani

Režie: Baillie Walsh

IMDb  68 % Kinobox  66 %

Temné vzpomínky online

Sledovat Temné vzpomínky online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Temné vzpomínky online, zda je ke stažení a zda má Temné vzpomínky dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 3. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Temné vzpomínky recenze a hodnocení

Ve filmu Temné vzpomínky hrají Daniel Craig, Harry Eden, Miriam Karlin, Helen McCrory, Olivia Williams, Keeley Hawes, Claire Forlani.

Film Temné vzpomínky režíruje Baillie Walsh.

Film Temné vzpomínky má 110 minut.

Film Temné vzpomínky můžete vidět na iTunes.

Film Temné vzpomínky je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.