FB pixel TP pixel
Flashbacks of a Fool

Temné vzpomínky

Flashbacks of a Fool
Velká Británie | 2008 | Drama | 110 minut

Joe Scot je pohasínající hollywoodská hvězda. Sex, drogy a sláva jsou mu vlastní a jeho život se stává nudným a bezpředmětným. Díky tragédii je konfrontován s duchem minulosti, který ho nepřestává pronásledovat. V myšlenkách se vrací do Anglie 70. let, kde tehdy žil. Mladý Joe sní o kariéře hollywoo...

Joe Scot je pohasínající hollywoodská hvězda. Sex, drogy a sláva jsou mu vlastní a jeho život se stává nudným a bezpředmětným. Díky tragédii je konfrontován s duchem minulosti, který ho nepřestává pronásledovat. V myšlenkách se vrací do Anglie 70. let, kde tehdy žil. Mladý Joe sní o kariéře hollywoodského herce. Vzpomínky na staré časy, mladistvé radovánky a tragické následky ho donutí znovu hledat smysl svého života.

IMDb  68 %

Temné vzpomínky online

Sledovat Temné vzpomínky online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Temné vzpomínky online, zda je ke stažení a zda má Temné vzpomínky dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
od 14. 12. 2016
Půjčení za 82 Kč nebo 110 Kč (HD) Nákup za 270 Kč nebo 330 Kč (HD)
iTunes
iTunes
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 3. 2018
Půjčení za 79 Kč Nákup za 249 Kč nebo 329 Kč (HD)

Temné vzpomínky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Temné vzpomínky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Temné vzpomínky postavy.

Temné vzpomínky recenze a hodnocení

Ve filmu Temné vzpomínky hrají Daniel Craig, Harry Eden, Miriam Karlin, Helen McCrory, Olivia Williams, Keeley Hawes, Claire Forlani.

Film Temné vzpomínky režíruje Baillie Walsh.

Film Temné vzpomínky má 110 minut.

Film Temné vzpomínky můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Temné vzpomínky je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.