FB pixel TP pixel
Once Upon a Time in America

Tenkrát v Americe

Once Upon a Time in America
Itálie | 1984 | Krimi filmy | Gangsteři | 229 minut

Říká se, že přátelství z dětství přetrvají celý život a jinak to není ani v případě newyorských chlapců ze židovské komunity, kteří si vybrali žít život mimo zákon. Toto je příběh čtyřech gangsterů, od raných let života někdy na začátku dvacátých let minulého století, přes prohibici, velkou hospodář...

Říká se, že přátelství z dětství přetrvají celý život a jinak to není ani v případě newyorských chlapců ze židovské komunity, kteří si vybrali žít život mimo zákon. Toto je příběh čtyřech gangsterů, od raných let života někdy na začátku dvacátých let minulého století, přes prohibici, velkou hospodářskou krizi a válku až po začátek šedesátých let, kdy se starý David Aaronson vrací zpět do New Yorku po dlouhých letech skrývání se. Toto je příběh skutečného přátelství, lásky, oddanosti, ale i lži a zrady. Toto je příběh skutečných gangsterů tak, jak ho napsal sám život...

Hrají: Robert De Niro, James Woods, Elizabeth McGovern, Joe Pesci, Burt Young, Tuesday Weld, Treat Williams

Režie: Sergio Leone

IMDb  83 % Kinobox  84 %

Tenkrát v Americe DVD a Blu-Ray

Koupit Tenkrát v Americe na DVD či Blu-Ray můžeš na Blu Shop. Níže ti nabízíme tip, kde je film Tenkrát v Americe na DVD či Blu-Ray k online zakoupení, v jaké kvalitě a zda má Tenkrát v Americe dabing nebo titulky.

Blu Shop
Blu Shop
(Prodloužená režisérská verze) | Blu-Ray | anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita |
Nákup (HD) za 349 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tenkrát v Americe novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Tenkrát v Americe, které najdeš na našem webu.

Odešel Pan skladatel. Připomeňte si dílo zesnulého Ennia Morriconeho
Odešel Pan skladatel. Připomeňte si dílo zesnulého Ennia Morriconeho
06.07.2020 13:00:00 | Filmové novinky

Ve věku 91 let odešel dost možná nejlepší skladatel všech dob - Ennio Morricone. Skladatel, který svůj život zasvětil tvorbě hudby pro filmy a televizi, měl na sklonku života za sebou stovky projektů a přesto dokázal do každého z nich vtisknout svou nekonečnou originalitu.

55 nejlepších filmů delších než tři hodiny
55 nejlepších filmů delších než tři hodiny
20.05.2020 | Tipy na film

Ošklivé počasí, svátky, prodloužený víkend. Během roku máme spoustu příležitostí najít si trochu více času na delší filmový zážitek. Pokud vás už unavuje binge watch seriálových sezón a raději byste si doplnili vzdělání o pekelně dlouhé filmové klasiky, tak jsme vám vybrali 55 nejlepších snímků delších než 180 minut.

25+ filmů, které byste měli vidět po Irčanovi
25+ filmů, které byste měli vidět po Irčanovi
02.12.2019 12:00:00 | Tipy na film

Irčan je jednoznačným hitem pozdního podzimu a na Netflixu jej už i přes jeho délku zhlédly milióny uživatelů. Podívejte se na náš přehled dalších podobných snímků, které by vám po příběhu Franka Sheerana neměly utéct.

10 filmů na čekání, než přijede další vlak
10 filmů na čekání, než přijede další vlak
31.08.2018 | Kampaň

Kdokoliv někdy jel po české železnici ví, že cesta se mnohdy může pěkně protáhnout. Protože zpoždění a čekání na vlak může být někdy opravdu nekonečné, vybrali jsme pro vás ty nejdelší filmy, na které jsme si vzpomněli.

10 filmů předělaných na poslední chvíli
10 filmů předělaných na poslední chvíli
28.11.2017 | Tipy na film

Do kin dorazila Liga spravedlnosti a zatím sklízí spíše rozporuplné reakce, také tržby jsou pod očekávaním. A navíc každý den vyplouvají nové zprávy o tom, jak se film předělával, přepisoval a přetáčel na poslední chvíli. Není to bohužel první a zřejmě ani poslední případ, kdy se film takto upravoval. Které další velké filmy postihla podobná katastrofa?

Tenkrát v Americe recenze a hodnocení

Ve filmu Tenkrát v Americe hrají Robert De Niro, James Woods, Elizabeth McGovern, Joe Pesci, Burt Young, Tuesday Weld, Treat Williams.

Film Tenkrát v Americe režíruje Sergio Leone.

Film Tenkrát v Americe má 229 minut.

Film Tenkrát v Americe můžete vidět na Netflix.

Film Tenkrát v Americe je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.