FB pixel TP pixel
The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson
The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson

The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson

The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson
| 1980 | 77 minut

Strhující, originální, herecky mistrovsky zvládnuté – to jsou slova, která se vážou k ruskému seriálu o nejslavnějším detektivovi světa Sherlocku Holmesovi a jeho věrném pomocníkovi doktoru Watsonovi. Představitel titulní postavy Vasilij Livanov se touto rolí proslavil natolik, že je v proslulém muz...

Strhující, originální, herecky mistrovsky zvládnuté – to jsou slova, která se vážou k ruskému seriálu o nejslavnějším detektivovi světa Sherlocku Holmesovi a jeho věrném pomocníkovi doktoru Watsonovi. Představitel titulní postavy Vasilij Livanov se touto rolí proslavil natolik, že je v proslulém muzeu na londýnské Baker Street popsán jako nejlepší představitel Sherlocka Holmese všech dob. Úvodní série vznikla v roce 1979 a ihned se zařadila mezi nejvydařenější adaptace slavných knih sira Arthura Conana Doylea. Sherlock Holmes se svým celoživotním přítelem a kolegou doktorem Watsonem v něm řeší zamotaný případ vraždy v tajuplné vile na anglickém venkově. Zrovna, když už slavný detektiv přichází celé věci na kloub, následuje další záhadné úmrtí. Sherlockovi tedy nezbývá, než pořádně nacpat svou legendární fajfku, naladit housle a s rafinovaností sobě vlastní se vydat po stopách na první pohled nerozluštitelné záhady.

The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson obsazení

Herci: Kristine Kujath Thorp, Elliott Crosset Hove, Vasiliy Livanov, Karen-Lise Mynster, Vitali Solomin, Petrine Agger, Lena Bondeson, Rina Zelyonaya, Diem Camille G., Rikke Hagenberg, Joen Hojerslev

Režie: Igor Maslennikov, Katrine Brocks

Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson online

Zde ti nabídneme, kde sledovat The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson dabing nebo titulky.

The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tvůj názor na The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson?

V seriálu The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson hrají Kristine Kujath Thorp, Elliott Crosset Hove, Vasiliy Livanov, Karen-Lise Mynster, Vitali Solomin, Petrine Agger, Lena Bondeson, Rina Zelyonaya, Diem Camille G., Rikke Hagenberg, Joen Hojerslev.

Seriál The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson není zatím nikde online.

Seriál The Adventures of Sherlock Holmes and Dr. Watson není zatím kde sledovat.