FB pixel

The Disaster Artist


83%
83%
The Disaster Artist 100 20

IMDB hodnocení


8657
The Disaster Artist online

The Disaster Artist

Datum premiéry:    USA    Délka: 105 minut

Film The Room patří mezi nejhorší filmy všech dob. A toto je příběh, jak film vznikal a především příběh o jeho ústředním tvůrci - podivném Tommy Wiseau.

Díky dvěma hercům, v hlavní roli fenomenální James Franco a v menší roli nezvykle střídmý Seth Rogen, se může zdát, že to bude jen další z řady taškařic, kterých tahle dvojka nasypala za posledních pár let pěknou řádku, ale opak je pravdou - je to velmi citlivá a zdařile natočená rekonstrukce událostí o tom, jak dnes už kultovní nejhorší film všech dob vznikal. Pro každou postavu máte pochopení, film se nikomu nevysmívá ani lacině nepoužívá jen zdomácnělé hlášky (“Hi Mark”), je to poctivá filmařina, která navíc díky svým oceněním potvrzuje, že nic nemiluje Hollywood víc, než filmy o svých filmech. Obzvláště o těch špatných.

Dle skutečnostiKomedie

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později


The Disaster Artist obsazení (herci a postavy)
The Disaster Artist online či ke stažení


O2TV

Český dabing  + České titulky  + SD
Přehrát
18.04.2018 3:36:04
The Disaster Artist články


10 důvodů, proč musíte vidět The Disaster Artist

10 důvodů, proč musíte vidět The Disaster Artist

před 1 měsíci   Tipy na film   11 líbí se  

Na filmotéce O2 TV se znenadání objevila filmová novinka režiséra a herce Jamese Franca. To by nás obvykle ze židle nenadzvedlo, jenže The Disaster Artist je poctou našeho oblíbeného filmařského průšvihu The Room a měl ještě před skandálem o Francových sexuálních úletech silně nakročeno k tuně oscarových nominací. Jeho výskyt na českém distribučním rybníčku nás tudíž nadchnul natolik, že jsme dali dohromady hned 9+1 neprůstřelných důvodů, proč zrovna téhle komedii „podle skutečné události“ musíte dát šanci.
Představujeme 10 hlavních oscarových favoritů

Představujeme 10 hlavních oscarových favoritů

před 4 měsíci   Tipy na film   7 líbí se  

V dnes vyhlášených nominacích najdete v hlavních kategoriích často filmy, které buď ještě nejsou v našich kinech a nebo plují na okraji zájmu. Vzali jsme proto nejdůležitější desítku z nominovaných filmů a podívali se na to, o čem jsou, proč jsou tak dobré a proč byste je měli vidět.

The Disaster Artist recenze, kritiky a hodnocení 80
imf (Moviezone) ohodnotnil The Disaster Artist
před 5 měsíci

Místo posmívání se nejhoršímu filmu všech dob natočil Franco velmi podnětnou a zároveň zábavnou satiru na Hollywood, kde hlavní roli nehrají laciné one-linery a... 80
Tomáš Vyskočil ohodnotnil The Disaster Artist
před 4 měsíci

Jo, tak tohle se povedlo. Příjemná pocta "nejhoršímu filmu", která je vtipná, dojemná, skvěle napsaná a ještě líp zahraná. Naprosto geniální James Franco.
The Disaster Artist zajímavosti


29

tržby svět mil. $


The Disaster Artist ceny


Oscar 2018 Nejlepší adaptovaný scénář

Zlaté Glóby 2017 Nejlepší herec - muzikál/komedie
Nejlepší film - muzikál/komedie


Podobné Filmy jako The Disaster ArtistTipy na filmy a filmové novinky


VÍKENDOVÉ TIPY: Zoufalé ženy, Fahrenheit 451, Cizinec ve vlaku

VÍKENDOVÉ TIPY: Zoufalé ženy, Fahrenheit 451, Cizinec ve vlaku

včera 0:00   Tipy na film   4 líbí se   1 komentář  

Pestré novinky se nám sešly tento týden v online - nová verze slavného románu Raye Bradburyho, dvě české komedie, nový film Clinta Eastwooda, dva skvělé dokumenty, zmenšeného Matta Damona a jeden z nejlepších evropských filmů loňského roku.
10 nejlepších českých filmů podle knihy

10 nejlepších českých filmů podle knihy

před 2 dny   Tipy na film   3 líbí se  

Je lepší film nebo knížka? Věčná otázka! Pusťte si 10 filmů natočených podle děl současných českých spisovatelů a třeba budete mít jasněji. Prozradíme vám tajemství: Číslo 9 je nejlepší. A nechme staré klasiky spát, vybíráme jen ty nejlepší nové české filmy podle aktuálních předloh.
KINOTIP - Solo: Star Wars Story

KINOTIP - Solo: Star Wars Story

před 3 dny   Tipy na film  

Zatímco osmá epizoda Star Wars zanechala zbytky povstalecké Aliance jen s jiskřičkou naděje na záchranu Předaleké galaxie, Disney opět otáčí kormidlo času, aby místo pokračování velké ságy Skywalkerů naservíroval malý příběh o pašerákovi, který chce být nejlepším pilotem v galaxii.

TOPlist TOPlist TOPlist