FB pixel TP pixel
The Matchmakers
The Matchmakers

The Matchmakers

The Matchmakers
Jižní Korea | 2023 | Komediální seriály | 64 minut

Mladý, vysoce inteligentní muž je nečekaně vybrán jako manžel pro princeznu. Ovšem jeho osud se obrátí, když princezna během svatebního obřadu zemře, což mu podle čosonských zvyků znemožňuje zastávat vládní funkci nebo se znovu oženit. Následně se zaplete se ženou, která vede dvojí život – jako doha...

Mladý, vysoce inteligentní muž je nečekaně vybrán jako manžel pro princeznu. Ovšem jeho osud se obrátí, když princezna během svatebního obřadu zemře, což mu podle čosonských zvyků znemožňuje zastávat vládní funkci nebo se znovu oženit. Následně se zaplete se ženou, která vede dvojí život – jako dohazovačka a prodavačka dámských předmětů. Společně pracují jako dohazovači a pomáhají starším svobodným mužům a ženám najít lásku.

The Matchmakers obsazení

Herci: Rowoon, Cho Yi-hyun, Jo Han-chul, Park Ji-young, Choi Kyung-hoon, Oh Ye-ju, Jung Bo-min, Heo Nam-jun, Son Sang-yeon, Park Ji-won, Jeong Sin-hye

Režie: Hwang Seung-ki, Kim Soo-jin

Voyo
Komediální seriály na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

The Matchmakers online

Zde ti nabídneme, kde sledovat The Matchmakers online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má The Matchmakers dabing nebo titulky.

The Matchmakers celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít The Matchmakers Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V seriálu The Matchmakers hrají Rowoon, Cho Yi-hyun, Jo Han-chul, Park Ji-young, Choi Kyung-hoon, Oh Ye-ju, Jung Bo-min, Heo Nam-jun, Son Sang-yeon, Park Ji-won, Jeong Sin-hye.

Seriál The Matchmakers není zatím nikde online.

Seriál The Matchmakers není zatím kde sledovat.