FB pixel TP pixel
The Organ Minder's Gronkey
The Organ Minder's Gronkey

The Minders

The Organ Minder's Gronkey
| 1990 | 14 minut

Tento neobyčejný snímek natočil Sean McAllister během poslední Irácké krize (kterou v únoru 1998 osobně utlumil generální tajemník OSN Kofi Annan). Po odvrácení hrozby náletů se McAllister rozhodl pokračovat v natáčení a vznikl tak portrét jeho dvou tělesných strážců z ministerstva informací, Kifaha...

Tento neobyčejný snímek natočil Sean McAllister během poslední Irácké krize (kterou v únoru 1998 osobně utlumil generální tajemník OSN Kofi Annan). Po odvrácení hrozby náletů se McAllister rozhodl pokračovat v natáčení a vznikl tak portrét jeho dvou tělesných strážců z ministerstva informací, Kifaha a Ally. Sympatický slušňák Kifah, bývalý učitel angličtiny, který si užívá vzácné období placené práce, je velkým fanouškem fotbalu a Anglie: „V životě nezapomenu na Bobbyho Moorea,“ vzdychá. Alla, šéf protokolu, je uhlazený miláček žen a fanoušek popu (obzvláště se mu líbí Chumbawumba). McAllister natáčí Kifaha i poté, co je propuštěn, a vytváří tak poučný a dojemný obraz tohoto muže a všedního života v Iráku vůbec.

CSFD  70 %

The Minders online

Sledovat The Minders online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Minders online, zda je ke stažení a zda má The Minders dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 17. 9. 2016
Předplatné za 145 Kč

The Minders obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu The Minders, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu The Minders postavy.

Lewis Klahr
Lewis Klahr
Režie

The Minders recenze a hodnocení