FB pixel TP pixel
The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior
The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior

The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior

The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior
| 2023 | 24 minut

Pride Royal Ivy je teprve osm let, když si uvědomí, že byla převtělena a předurčena stát se budoucí hříšnou královnou a posledním bossem otome hry. V novém životě má všechno: důvtip ostrý jako břitva, moc na úrovni šéfa a vliv na království jako korunní princezna. Je odhodlaná rozsévat po celé zemi ...

Pride Royal Ivy je teprve osm let, když si uvědomí, že byla převtělena a předurčena stát se budoucí hříšnou královnou a posledním bossem otome hry. V novém životě má všechno: důvtip ostrý jako břitva, moc na úrovni šéfa a vliv na království jako korunní princezna. Je odhodlaná rozsévat po celé zemi zoufalství a zkázu, a proto se snaží... Počkat, co je to za prohnilou budoucnost?! Princezna Pýcha se rozhodne upustit od plánu maniakální padoucnice a místo toho chránit mužské milostné zájmy a podvádět, aby zachránila všechny, které může! Vyslouží si nakonec tento poslední šéf obdiv jejího království?

Hrají: Fairouz Ai, Maaya Uchida, Haruka Tomatsu, Junya Enoki, Kikuko Inoue, Toshiyuki Morikawa, Koji Yusa, Hiroki Yasumoto, Toshihiko Seki, Daisuke Ono, Takuma Nagatsuka

Režie: Norio Nitta

Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior online

The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tvůj názor na The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior?

V seriálu The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior hrají Fairouz Ai, Maaya Uchida, Haruka Tomatsu, Junya Enoki, Kikuko Inoue, Toshiyuki Morikawa, Koji Yusa, Hiroki Yasumoto, Toshihiko Seki, Daisuke Ono, Takuma Nagatsuka.

Seriál The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior není zatím nikde online.

Seriál The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to Savior není zatím kde sledovat.