FB pixel TP pixel
The Pirates
The Pirates

The Pirates

The Pirates
Jižní Korea | 2014 | Akční filmy | 130 minut

Na úsvitu 15. století svrhne generál I Songgje vládce království Korjo, aby založil vlastní dynastii. Proti tomuto vlastizrádnému kroku se staví jeden z generálových důstojníků, Čang Sadžong, kterého chce proto I dát zavraždit. Důstojník se ale zachrání a stane se banditou. O několik let později vyp...

Na úsvitu 15. století svrhne generál I Songgje vládce království Korjo, aby založil vlastní dynastii. Proti tomuto vlastizrádnému kroku se staví jeden z generálových důstojníků, Čang Sadžong, kterého chce proto I dát zavraždit. Důstojník se ale zachrání a stane se banditou. O několik let později vyplouvá z Číny loď do čerstvě založeného království Čoson, kterému vládne I, a veze mu lenní pečeť udělenou čínskou dynastií Ming. Cestou do Čosonu ale lodníci chtějí ulovit velrybu, která jim rozbije koráb a spolkne pečeť. Úředníci, kteří se obávají, že je tato ztráta bude stát život, králi namluví, že jim drahocenný klenot uloupili piráti, a tak je proti pirátům nařízena trestná výprava. Piráty vede nádherná a nebezpečná žena jménem Jovol, která pochopitelně nechce dát svou kůži zadarmo. Začíná hon na velrybu, v jejímž žaludku pečeť skončila, a do toho už se zamíchá i Sadžong, který si brousí zuby na královskou odměnu. Potíž je v tom, že suchozemský bandita vůbec nerozumí námořnickému řemeslu, nemluvě už o tom, že ani muži, kterým velí, to nemají v hlavě úplně v pořádku.

IMDb  65 % CSFD  67 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

The Pirates online

The Pirates online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

The Pirates obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu The Pirates, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu The Pirates postavy.

Kim Nam-gil
Kim Nam-gil
Hraje
Son Ye-jin
Son Ye-jin
Hraje
Oh Dal-su
Oh Dal-su
Hraje
Yoo Hae-jin
Yoo Hae-jin
Hraje
Sulli
Sulli
Hraje
Kim Tae-woo
Kim Tae-woo
Hraje
Lee Yi-kyung
Lee Yi-kyung
Hraje
Lee Suk-hoon
Lee Suk-hoon
Režie

The Pirates recenze a hodnocení

Ve filmu The Pirates hrají Kim Nam-gil, Son Ye-Jin, Oh Dal-su, Park Cheol-min, Yoo Hae-jin, Lee Kyoung-young, Sulli.

Film The Pirates režíruje Lee Seok-hoon.

Film The Pirates má 130 minut.

Film The Pirates není zatím nikde online.

Film The Pirates není zatím kde sledovat.