FB pixel TP pixel
The Sparks Brothers
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

The Sparks Brothers
Velká Británie | 2021 | Dokumenty | Hudebníci | 141 minut

Tento film je plný absurdity, protože samotná pop-music je absurdní. Není mnoho kapel, které oslaví padesát let své existence filmovou extravagancí plnou bláznivých technik a fun faktů, ale také jedinečné zkušenosti po pěti dekádách na scéně. Ron a Russell Maelovi, tedy skupina Sparks, jsou stejně n...

Tento film je plný absurdity, protože samotná pop-music je absurdní. Není mnoho kapel, které oslaví padesát let své existence filmovou extravagancí plnou bláznivých technik a fun faktů, ale také jedinečné zkušenosti po pěti dekádách na scéně. Ron a Russell Maelovi, tedy skupina Sparks, jsou stejně nevyzpytatelní jako fascinující. Historie a názory zakladatelů art popu jsou ve filmové verzi manicky plné kulturních odkazů a archivních asociací. Praštěný film Edgara Wrighta (Baby Driver) má v hloubi podstatné sdělení a melancholii. Právem se Sparks říkává „oblíbená kapela vaší oblíbené kapely“.

Hrají: Ron Mael, Russell Mael, Beck, Gary Stewart, Mike Berns, Jane Wiedlin, Sal Maida

Režie: Edgar Wright

IMDb  78 % Kinobox  82 %

The Sparks Brothers online

Sledovat The Sparks Brothers online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film The Sparks Brothers online, zda je ke stažení a zda má The Sparks Brothers dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | SD kvalita | od 28. 12. 2021
Půjčení za 71 Kč Nákup za 190 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

The Sparks Brothers recenze a hodnocení

Ve filmu The Sparks Brothers hrají Ron Mael, Russell Mael, Beck, Gary Stewart, Mike Berns, Jane Wiedlin, Sal Maida.

Film The Sparks Brothers režíruje Edgar Wright.

Film The Sparks Brothers má 141 minut.

Film The Sparks Brothers můžete vidět na Google Play.

Film The Sparks Brothers je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.