FB pixel TP pixel
These Blazeing Starrs!
These Blazeing Starrs!

...These Blazeing Starrs!

These Blazeing Starrs!
USA | 2011 | 14 minut

Od chvíle, kdy byly poprvé zaznamenány, nevěstily komety nic dobrého: katastrofy, mesiáše, převraty a konce. Krátký snímek o těchto meteorických žhnoucích kotoučích s ledovou krustou a o jejich souvislosti s věštěním spojuje vizualitu jejich výtvarného zpracování z patnáctého až osmnáctého století v...

Od chvíle, kdy byly poprvé zaznamenány, nevěstily komety nic dobrého: katastrofy, mesiáše, převraty a konce. Krátký snímek o těchto meteorických žhnoucích kotoučích s ledovou krustou a o jejich souvislosti s věštěním spojuje vizualitu jejich výtvarného zpracování z patnáctého až osmnáctého století v Evropě a filmové záznamy z laboratoře tryskových pohonů NASA.

IMDb  71 %

...These Blazeing Starrs! online

Sledovat ...These Blazeing Starrs! online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film ...These Blazeing Starrs! online, zda je ke stažení a zda má ...These Blazeing Starrs! dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 10. 12. 2016
Předplatné za 145 Kč

...These Blazeing Starrs! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu ...These Blazeing Starrs!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu ...These Blazeing Starrs! postavy.

...These Blazeing Starrs! recenze a hodnocení

Tvůj názor na ...These Blazeing Starrs!?