FB pixel TP pixel
Thunderheart
Thunderheart

Thunderheart

Thunderheart
USA | 1992 | Thrillery | Indiáni | 119 minut

Vyšetřování vraždy v indiánské rezervaci vede ke zcela nečekanému závěru. Hlavními hrdiny amerického krimnálního thrilleru jsou Ray Levoi a jeho nadřízený Frank Couteile, dva agenti FBI, kteří jsou pověření vyšetřováním vraždy v odlehlé rezervaci obývané Siouxy. Podezřelým je místní radikální rebel....

Vyšetřování vraždy v indiánské rezervaci vede ke zcela nečekanému závěru. Hlavními hrdiny amerického krimnálního thrilleru jsou Ray Levoi a jeho nadřízený Frank Couteile, dva agenti FBI, kteří jsou pověření vyšetřováním vraždy v odlehlé rezervaci obývané Siouxy. Podezřelým je místní radikální rebel. Přestože jej zatknou hned po svém příjezdu, případ zdaleka není u konce, protože muži se podaří uprchnout a agentům nezbyde, než jej začít hledat v nuzných domcích po okolí. Na pomoc jim ochotně přispěchá parta samozvaných a notně divokých strážců pořádku, domorodý šerif Walter Crow Horse však agenty žádá, aby do života a rituálů zdejších obyvatel zasahovali co nejméně. Rozdíly mezi oběma detektivy jsou stále patrnější. Zatímco Frank je znechucený a spíše než pachatele hledá povyražení, Ray, poloviční Sioux, pátrá sám. Snaží se pochopit rozdíl dvou odlišných světů a brzy se sblíží se šerifem a se starým náčelníkem.

Hrají: Val Kilmer, Sam Shepard, Graham Greene, Fred Ward

Režie: Michael Apted

IMDb  68 % Kinobox  64 %

Thunderheart online

Sledovat Thunderheart online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Thunderheart online, zda je ke stažení a zda má Thunderheart dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Thunderheart recenze a hodnocení

Ve filmu Thunderheart hrají Val Kilmer, Sam Shepard, Graham Greene, Fred Ward.

Film Thunderheart režíruje Michael Apted.

Film Thunderheart má 119 minut.

Film Thunderheart můžete vidět na iTunes.

Film Thunderheart je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.