FB pixel TP pixel
The Adventures of Tintin
The Adventures of Tintin

Tintinova dobrodružství

The Adventures of Tintin
USA | 2011 | Dobrodružné filmy | Hledání pokladu | 107 minut

Příběh filmu, inspirovaného po celém světě oblíbenými příhodami knižního a comicsového hrdiny Tintina belgického autora, publikujícího pod pseudonymem Hergé, sleduje osudy výjimečně zvídavého mladého reportéra Tintina a jeho věrného psího společníka Filuty. Ti společně narazí na model lodi, který v ...

Příběh filmu, inspirovaného po celém světě oblíbenými příhodami knižního a comicsového hrdiny Tintina belgického autora, publikujícího pod pseudonymem Hergé, sleduje osudy výjimečně zvídavého mladého reportéra Tintina a jeho věrného psího společníka Filuty. Ti společně narazí na model lodi, který v sobě ukrývá nebezpečné tajemství. Tintin, který je nevědomky vtažen do samého středu několik set let staré záhady, se ocitá na mušce Ivana Ivanoviče Sacharina, ďábelského padoucha, který je přesvědčen, že Tintin ukradl vzácný poklad, spojovaný se zákeřným pirátem zvaným Rudý Rackham. V doprovodu svého psa Filuty, starého mořského vlka kapitána Haddocka a dvojice nešikovných detektivů Kadlece a Tkadlece procestuje Tintin křížem krážem celý svět ve snaze dostat se jako první na místo posledního odpočinku lodi Jednorožec, vraku, který by ve svém nitru mohl skrývat klíč k obrovskému bohatství... A také prastarou kletbu.

Hrají: Jamie Bell, Daniel Craig, Andy Serkis, Nick Frost, Simon Pegg, Cary Elwes, Mackenzie Crook, Tony Curran, Toby Jones, Daniel Mays, Sebastian Roché

Režie: Steven Spielberg

IMDb  73 % Kinobox  74 %

Tintinova dobrodružství online

Sledovat Tintinova dobrodružství online můžeš na HBO Max, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tintinova dobrodružství online, zda je ke stažení a zda má Tintinova dobrodružství dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 3. 2023
Předplatné za 199 Kč
iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tintinova dobrodružství novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Tintinova dobrodružství, které najdeš na našem webu.

10 nejpřehlíženějších filmů Stevena Spielberga
10 nejpřehlíženějších filmů Stevena Spielberga
27.11.2022 11:20:00 | Tipy na film

Se jménem Stevena Spielberga si všichni spojujeme hity nového Hollywoodu jako Čelisti či oscarové bijáky typu Schindlerova seznamu. Portfolio nestárnoucího režijního génia je ale mnohem pestřejší. Vybrali jsme pro vás desítku jeho nejopomíjenějších kousků, které by vám rozhodně uniknout neměly.

11 blockbusterů, jejichž pokračování se nikdy nedočkáme a je to škoda
11 blockbusterů, jejichž pokračování se nikdy nedočkáme a je to škoda
15.07.2020 | Tipy na film

Každý máme své oblíbené filmy. A někdy v tom nejsme sami a miluje je i docela dost lidí kolem nás. Jenže to, že se nám něco líbí, ještě nezaručuje, že se automaticky dočkáme pokračování. V Hollywoodu totiž mluví hlavně peněženky a ty už zazdily řadu projektů. Tyhle nás mrzí ze všech nejvíc.

23 nejlepších filmů, které jsou od května dostupné na HBO GO
23 nejlepších filmů, které jsou od května dostupné na HBO GO
02.06.2020 12:00:00 | Tipy na film

Uhlídat si veškeré novinky na streamovacích službách je zatraceně těžké. Obzvlášť když se řada filmů objeví takřka nečekaně bez většího oznámení. Ale proto máte nás, abychom za vás udělali těžkou práci a našli pro vás ty nejzajímavější kousky, které se v květnu objevily na HBO GO.

10 dobrodružných pecek Stevena Spielberga
10 dobrodružných pecek Stevena Spielberga
30.03.2018 | Tipy na film

Steven Spielberg nám k velikonočním svátkům nadělil tu nejkrásnější kraslici v podobě famózní sci-fi nerdoviny Ready Player One. A protože ta ve své knižní podobě skládala poctu právě filmům režírovaným a produkovaným Stevenem Spielbergem, rozhodli jsme se, že na ně také nostalgicky zavzpomínáme. Tady jsou srdcovky, u kterých jihnou naše věčně dětská filmová srdce.

Tintinova dobrodružství zajímavosti

Rozpočet
130 000 000 $
Celosvětové tržby
373 993 951 $
Tržby v USA
77 591 831 $
Tržby v českých kinech
14 208 387 Kč
Návštěvnost v českých kinech
122 828 diváků

Tintinova dobrodružství recenze a hodnocení

Filmtoro
Filmtoro
Verdikt

Akcí, humorem a parádní animací našlapaná pecka, která vám zase jednou připomene, že animáky mohou být i ambiciózní a ne jen ukřičené.

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
10.11.2011 20:30:00

Vsichni pisou jak je to genialni. Rekneme, ze to je pouze vyborne.

 80 %
Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Díky, vřelé díky za sladkou úlevu na sklonku trpké sezony. Vždycky potěší, když legenda nezklame, a Steven Spielberg dokázal, že pořád točit umí. Svým vůbec prv......   Celá recenze

 80 %

Ve filmu Tintinova dobrodružství hrají Jamie Bell, Daniel Craig, Andy Serkis, Nick Frost, Simon Pegg, Cary Elwes, Mackenzie Crook, Tony Curran, Toby Jones, Daniel Mays, Sebastian Roché.

Film Tintinova dobrodružství režíruje Steven Spielberg.

Film Tintinova dobrodružství má 107 minut.

Film Tintinova dobrodružství měl rozpočet 130 000 000 $.

Film Tintinova dobrodružství vidělo v českých kinech 122 828 diváků.

Film Tintinova dobrodružství můžete vidět na HBO Max, iTunes.

Film Tintinova dobrodružství je online na HBO Max, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.