FB pixel TP pixel
Hidden Places
Hidden Places

Toulavý anděl

Hidden Places
USA | 2006 | Drama | Rodinné vztahy

Mladá ovdovělá kalifornská farmářka Eliza Wyattová s dvanáctiletou dcerou Becky a desetiletým synem Lukem bojuje v průběhu velké hospodářské krize proti nepřízni osudu, aby zachránila jediný domov, který kdy poznala. Když jí nabídne pomoc tajemný ztroskotanec Gabe Harper, Eliza cítí, že právě on je ...

Mladá ovdovělá kalifornská farmářka Eliza Wyattová s dvanáctiletou dcerou Becky a desetiletým synem Lukem bojuje v průběhu velké hospodářské krize proti nepřízni osudu, aby zachránila jediný domov, který kdy poznala. Když jí nabídne pomoc tajemný ztroskotanec Gabe Harper, Eliza cítí, že právě on je odpovědí na její prosby. Jeho slušné a zdvořilé vystupování v ní ale vzbuzuje také řadu otázek... Poutavé drama bylo natočeno podle románu Lynn Austinové. Vedlejší úlohu tety Batty ztvárnila oscarová herečka Shirley Jonesová, která byla za pozoruhodný výkon v této roli nominována na cenu Emmy."

Hrají: Sydney Penny, Jason Gedrick, Shirley Jones, Barry Corbin

Režie: Yelena Lanskaya

IMDb  63 % Kinobox  62 %

Toulavý anděl online

Sledovat Toulavý anděl online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Toulavý anděl online, zda je ke stažení a zda má Toulavý anděl dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 20. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Toulavý anděl recenze a hodnocení

Ve filmu Toulavý anděl hrají Sydney Penny, Jason Gedrick, Shirley Jones, Barry Corbin.

Film Toulavý anděl režíruje Yelena Lanskaya.

Film Toulavý anděl můžete vidět na Filmbox+.

Film Toulavý anděl je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.