FB pixel TP pixel
Trabantem z Austrálie do Asie
Trabantem z Austrálie do Asie

Trabantem z Austrálie do Asie

Trabantem z Austrálie do Asie
Česko | 2016 | Trabantem | Dokumentární seriály | Cestopis | 28 minut

Tentokrát Dan přizve do česko-polsko-slovenského týmu dobrodruhů také svou přítelkyni, motorkářku Dominiku, a dva majitele již zmíněných invalidních vozíků, Jakuba a Kristínu. Dan shání vozidla, Dominika se seznamuje s čezetou, posádka absolvuje první pokusné jízdy a seznamování s novými členy. Kone...

Tentokrát Dan přizve do česko-polsko-slovenského týmu dobrodruhů také svou přítelkyni, motorkářku Dominiku, a dva majitele již zmíněných invalidních vozíků, Jakuba a Kristínu. Dan shání vozidla, Dominika se seznamuje s čezetou, posádka absolvuje první pokusné jízdy a seznamování s novými členy. Konečně je tu slavnostní start, první závada na čezetě, naložení žlutého cirkusu do kontejneru a – odlet!

IMDb  74 % CSFD  84 %

Trabantem z Austrálie do Asie online

Sledovat Trabantem z Austrálie do Asie online můžeš na Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Trabantem z Austrálie do Asie online, zda je ke stažení a zda má Trabantem z Austrálie do Asie dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 23. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 20. 11. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Trabantem z Austrálie do Asie obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Trabantem z Austrálie do Asie, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Trabantem z Austrálie do Asie postavy.

Trabantem z Austrálie do Asie recenze a hodnocení

Tvůj názor na Trabantem z Austrálie do Asie?

V seriálu Trabantem z Austrálie do Asie hrají Dan Pribáň, Marek Slobodník, Radoslaw Jona, Vojtěch Duchoslav, Dominika Gawliczková, Kristína Madajová, Jakub Koucký.

Seriál Trabantem z Austrálie do Asie můžete vidět na Starmax, Vodafone TV.

Seriál Trabantem z Austrálie do Asie je online na Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.