FB pixel TP pixel
Deadliest Sea

Trosečníci

Deadliest Sea
Kanada | 2009 | Akční filmy | Přežít | 87 minut

Aljaška je drsná země. Její vody jsou smrtelné, ale ukrývají velké bohatství a možnost dobrého výdělku. Uspějí však jen ti nejlepší! Mladíček Tommy se po škole vydá právě sem. Láká ho vidina rychle vydělaného balíku peněz. Má štěstí.Dostane se na loď, která vyráží na moře ještě tentýž den. Kodiak al...

Aljaška je drsná země. Její vody jsou smrtelné, ale ukrývají velké bohatství a možnost dobrého výdělku. Uspějí však jen ti nejlepší! Mladíček Tommy se po škole vydá právě sem. Láká ho vidina rychle vydělaného balíku peněz. Má štěstí.Dostane se na loď, která vyráží na moře ještě tentýž den. Kodiak ale brzy vpluje do smrtelného sevření hurikánu. Není v nejlepším stavu a je jisté, že půjde ke dnu. Posádka je vydaná napospas ledovým vlnám,které dokážou usmrtit člověka do pouhých pěti minut.

IMDb  49 % CSFD  46 %

Trosečníci online

Sledovat Trosečníci online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Trosečníci online, zda je ke stažení a zda má Trosečníci dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 15. 9. 2002
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Trosečníci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Trosečníci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Trosečníci postavy.

Trosečníci recenze a hodnocení

Ve filmu Trosečníci hrají Sebastian Pigott, Ryan Blakely, Kristen Holden-Ried, Eugene Clark, Peter Outerbridge, Doug Lennox, John Blackwood.

Film Trosečníci režíruje T.J. Scott.

Film Trosečníci má 87 minut.

Film Trosečníci můžete vidět na iVysílání.

Film Trosečníci je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.