FB pixel TP pixel
Moonlighting

Tvrdá fuška

Moonlighting
Velká Británie | 1982 | Drama | 97 minut

Příběh čtyř polských přátel, žijících a pracujících v Anglii, kteří se každou neděli snaží pomocí telefonu spojit s rodinami doma, kterým se zároveň snaží finančně přilepšit. Nowak (Jeremy Irons), jeden z nich a jediný anglicky mluvící, se snaží před přáteli úzkostlivě tajit sovětskou okupaci Polska...

Příběh čtyř polských přátel, žijících a pracujících v Anglii, kteří se každou neděli snaží pomocí telefonu spojit s rodinami doma, kterým se zároveň snaží finančně přilepšit. Nowak (Jeremy Irons), jeden z nich a jediný anglicky mluvící, se snaží před přáteli úzkostlivě tajit sovětskou okupaci Polska a tím pádem naprostou izolaci od rodin. Peníze ale přestanou chodit a celá jeho kamufláž vyjde najevo. Všechno vyústí ve fyzické napadení od přátel, kteří celou jeho snahu o utajení, které on sám myslel jen v dobrém, vnímají jako podobnou šikanu a útlak, jaký zažívají jejich blízcí doma v Polsku."

IMDb  76 % CSFD  65 %

Tvrdá fuška online

Sledovat Tvrdá fuška online můžeš na Kuki, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tvrdá fuška online, zda je ke stažení a zda má Tvrdá fuška dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
od 12. 2. 2023
Předplatné za 50 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 23. 11. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tvrdá fuška obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tvrdá fuška, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tvrdá fuška postavy.

Tvrdá fuška recenze a hodnocení

Ve filmu Tvrdá fuška hrají Jeremy Irons, Eugene Lipinski, Jirí Stanislav, Eugeniusz Haczkiewicz.

Film Tvrdá fuška režíruje Jerzy Skolimowski.

Film Tvrdá fuška má 97 minut.

Film Tvrdá fuška můžete vidět na Kuki, Vodafone TV.

Film Tvrdá fuška je online na Kuki, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.