FB pixel TP pixel
Una
Una

Una

Una
Velká Británie | 2017 | Drama | Vztahy | 94 minut

Snímek 'Una', inspirovaný divadelní hrou Davida Harrowera s názvem 'Blackbird', sleduje cestu mladé ženy, která chce napravit svou minulost. Před patnácti lety utekla tehdy třináctiletá Una se starším mužem Rayem, který byl za tento trestný čin zatčen a uvězněn. Když Una narazí na je...

Snímek 'Una', inspirovaný divadelní hrou Davida Harrowera s názvem 'Blackbird', sleduje cestu mladé ženy, která chce napravit svou minulost. Před patnácti lety utekla tehdy třináctiletá Una se starším mužem Rayem, který byl za tento trestný čin zatčen a uvězněn. Když Una narazí na jeho fotku v obchodním časopise, vypátrá ho a nečekaněse objeví na jeho pracovišti. Svým náhlým příchodem ohrozí Rayův nový život i svou vnitřní vyrovnanost. Když se Una s Rayem začnou šťourat v troskách minulosti, na povrch vyplují tajemství a dávno pohřbené vzpomínky. Jejich konfrontace odhalí nezodpovězené otázky a potlačené touhy, jež mohou oběma obrátit život naruby. Hvězdně obsazené drama pokládá otázku, zdali je po zničující formě lásky možná i spása.

IMDb  62 % CSFD  56 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Una online

Una online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Una obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Una, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Una postavy.

Una recenze a hodnocení

Ve filmu Una hrají Rooney Mara, Ben Mendelsohn, Riz Ahmed, Indira Varma, Tara Fitzgerald, Tobias Menzies, Poppy Corby-Tuech.

Film Una režíruje Benedict Andrews.

Film Una má 94 minut.

Film Una není zatím nikde online.

Film Una není zatím kde sledovat.